Житомирська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 22.11.2023 11:11
Кількість переглядів: 386

Фото без опису

 

Житомирська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирського району, для відображення її в бухгалтерському обліку (постановки на баланс) Житомирської районної ради.

 

Назва об’єкта оцінки: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, в т.ч. об’єкти нерухомого майна, що знаходяться за адресою: м. Житомир, вул. Б. Тена, 16, а саме:

 • адміністративна будівля, загальною площею 378,3 кв.м.;
 • гаражі, загальною площею 149,2 кв.м.;
 • гараж, загальною площею 29,2 кв.м.;
 • гараж, загальною площею 18,8 кв.м.;
 • гараж, загальною площею 18,1 кв.м.;
 • туалет, загальною площею 10,23 кв.м.;
 • сарай, загальною площею 10,6 кв.м.;
 • огорожа.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості вищезазначених об’єктів нерухомого майна для відображення її в бухгалтерському обліку балансоутримувача (постановки на баланс) Житомирської районної ради.

Дата час та місце проведення конкурсу: 08.11.2023 року в 11.00, за адресою: м. Житомир, вул. Л. Українки, 1, приміщення малого залу засідань.

Балансоутримувач: Житомирська районна рада Житомирської області (код ЄДРПОУ 13577066).

Кінцевий термін подання документів – 04.12.2023 р.

Строк виконання робіт у календарних днях – до 7 днів.

Суб’єкт оціночної діяльності зобов’язаний отримати рецензію і надати її разом зі звітом про оцінку майна. Вартість оцінки (надання послуг) повинна включати в себе вартість рецензування.

Очікувана вартість робіт з оцінки майна: 13000 грн. за об’єкти, враховуючи роботи з рецензування звіту.

Замовник робіт з оцінки: Житомирська районна рада Житомирської області (код ЄДРПОУ 13577066).

Платник робіт з оцінки: Житомирська районна рада Житомирської області (код ЄДРПОУ 13577066).

Кількість об’єктів: згідно технічного паспорта на громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами за адресою: м. Житомир, вул. Б. Тена, 16 (інвентарна справа № 5210) - 8 об’єктів нерухомого майна.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47 та від 11.02.2020 № 227), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 № 60/28190 (далі – Положення).

До участі у конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом: «Оцінки об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією у межах цього напряму: «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них». Вимоги до претендентів для участі в конкурсі викладені в розділі ІІ Положення.

Критерії вимог щодо вибору оцінювача майна:

 • мінімальна вартість послуг суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання експертної грошової оцінки комунального майна по відношенню до інших учасників;
 • мінімальний строк виконання робіт з оцінки комунального майна;
 • досвід практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності на ринку України з оцінки майна не менше ніж три роки, з яких не менше ніж два роки за напрямками оцінки майна визначених видів забезпечення конкурсу.

Претендентам на участь у конкурсі відповідно до Положення необхідно подати до Житомирської районної ради Житомирської області за адресою: м. Житомир, вул. Л. Українки, 1, (кабінет 204), конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається з:

 • конкурсної пропозиції, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 7 днів), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;
 • підтвердних документів;
 • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

Документи щодо практичного досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – окремі будівлі, зокрема порівняної площі та за призначенням, приміщення, частини будівель.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою, інформація про претендента, договори та рецензії на звіти про оцінку майна, що підтверджують виконання робіт, висновки про вартість майна та акти приймання-передавання послуг з оцінки майна.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом з підтверджуючими документами, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Телефон для довідок: 0412-42-47-16


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь