Склад Житомирської районної територіальної виборчої комісії

Дата: 16.10.2023 11:58
Кількість переглядів: 401

Фото без опису

Склад Житомирської районної територіальної виборчої комісії

 

Голова комісії – Щукін Олександр Борисович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Заступник голови комісії – Сушко Аліна Степанівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «ГОЛОС» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Секретар комісії – Папп Віталій Дмитрович, 2002 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Члени комісії:

  1. Бабич Георгій Олександрович, 1990 народження – від місцевої організації Політичної партії «Молодь до ВЛАДИ» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  2. Вензовська Вікторія Ігорівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «ГОЛОС» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
  3. Григор'єва Наталія Олександрівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЩАСЛИВА УКРАЇНА» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  4. Давидова Олена Володимирівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАТРІОТИ ВОЛИНІ» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  5. Данілов Петро Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  6. Корсун Людмила Євгенівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
  7. Костюк Галина Федорівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
  8. Нікітін Анатолій Вікторович, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Перемога Пальчевського» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  9. Новаківська Наталія Євгеніївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
  10. Проценко Олександр Васильович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  11. Рабченюк Наталія Олександрівна, 1981 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  12. Рогузько Олена Миколаївна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Республіканська платформа» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  13. Тайгунов Євген Віталійович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
  14. Тесля Катерина Василівна, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
  15. Яблонська Анастасія Петрівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь