Останні новини

«Науковець року 2020»: у ЖДУ ім. І. Франка нагородили переможців конкурсу

DSC05602У Житомирському державному університеті  ім. І. Франка підвели підсумки Днів науки та вручили номінації найактивнішим викладачам вишу.

Детальніше...

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Україні та на Житомирщині

17.052 136 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 17 травня 2021 року. Зокрема, захворіли 104 дитини та 47 медпрацівників.

Детальніше...

День вшанування жертв сталінських репресій та розстрілів

photo2У Житомирі пройшли заходи присвячені  вшануванню пам'яті жертв сталінських репресій та розстрілів, здійснених органами НКВС у 1937-1938 рр.
Участь у заходах прийняли керуючий справами Житомирської обласної ради Олександр Паламарчук, секретар міської ради Віктор Клімінський, священнослужителі та громадськість.

Детальніше...

Вітання голови обласної ради з нагоди Дня Європи

FB IMG 1621083832391Сьогодні, 15 травня, в Україні відзначають День Європи – день спільних цінностей, історії, культури.

Детальніше...

Соціальний захист чорнобильців – фінальна тема обговорення виїзного засідання Комітету Верховної Ради України

DSC05071Нагальні проблеми чорнобильців обговорили за круглим столом в обласній раді. Захід відбувся в рамках дводенної робочої поїздки на Житомирщину Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під головуванням голови підкомітету з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Олега Арсенюка.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2