Почесні громадяни району

Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Житомирського району»

 

сканирование0009

                                       Вергун Микола Григорович
Народився 17 грудня 1941 року в селi Городське Коростишiвського району.

По закiнченню середньої школи навчався у Житомирському училищi механiзацiї сiльського господарства №4. Отримавши спецiальнiсть механiзатора широкого профiлю, працював у мiсцевому колгоспi «Пам'ятi Ленiна» машинiстом молотарки та трактористом.
В 1961-1964 роках служив у Збройних Силах. В 1964-1969 роках навчався в Пермському сiльськогосподарському iнститутi ім. Прянiшнiкова, де отримав спеціальність інженера-механіка.
3 1969 по 1977 рік працював заступником керуючого та керуючим Андрушiвським райоб’єднанням «Сiльгосптехнiка». У період  1977-1978 років обiймав посаду першого заступника голови - головного iнженера об’єднання«Обл-сільгосптехніка».
3 1978 року по 1998 рік працював в Житомирському районi другим секретарем райкому партії, головою райвиконкому, представником Президента України, головою районної ради, головою районної державної адміністрації.
У 1998-2005 роках обирався головою обласної органiзацiїУкраїнського товариства мисливців і рибалок.
3 1999 року по травень 2013 року - доцент Житомирського нацiонального агроекологічного університету.
Кандидат економічних наук.
Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно посмертно рішенням
18 сесії Житомирської районної ради 6 скликання від 23.05.2013р.

сканирование0038

                                          Галицький Володимир Людвигович
Народився 11 серпня 1927 року в селi Коща Троянiвського району  Житомирської областi. Освіта вища, у 1963 році закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Вчений агроном».

Трудову дiяльнiсть розпочав у 1944 роцi рiзноробочим колгоспу ім.Жданова Житомирського району. У 1945-1949 роках працював шофером в Житомирському вiйськовому госпiталi. З 1949 по 1952 рік, за направленням  райвиконкому, навчався у школi керiвних кадрiв колгоспiв.
У 1952 році  обраний головою колгоспу «Радянський шлях» с. Зарiчани Житомирського району. Пiсля об' єднання в 1960 роцi колгоспу «Радянський шлях» з колгоспом ім. Молотова с. Станишiвка працював заступником голови колгоспу. У тому ж році обраний головою об’єднаного господарства.  З лютого 1974 року, після об’єднання колгоспів «Радянський шлях» та ім. Мануїльського у колгосп «Зоря» с.Піски (пізніше перейменованого в агрофірму «Зоря»),  обраний його головою, пропрацювавши на цій посаді до 1995 року.
Обирався головою обласної ради колгоспiв, депутатом вiсьми скликань районної ради. Нагороджений Орденом Дружби народiв, двома Орденами Трудового Червоного Прапора, медаллю «За трудову доблесть», двома золотими медалями ВДНГ. Має почесне звання України «Заслужений працiвник сiльського господарства України». 
Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 18 сесії Житомирської районної ради 6 скликання від 23.05.2013р.

кова

Ковальчук Олексій Григорович

Народився 4 квітня 1937 року в місті Житомир в сім’ї робітника. По закінченню середньої ніколи працював учнем токаря, токарем на авторемонтному заводі.
Навчався в технічному училищі, затим трудився на меблевому комбінаті.

Служив в Радянській армії. Після служби навчався на фізико- математичному факультеті Житомирського педагогічного інституту ім.І.Франка.
Працював вчителем фізики в школах Черняхівського та Житомирського районів. Очолював районну організацію товариства «Знання».
В 1975-1991 роках працював інструктором, лектором Житомирського райкому Компартії України.

1991-2000 роки - голова районної організації Українського товариства кролівників та звірівників-любителів, відповідальний секретар комісії з питань поновлення прав реабілітованих, начальник відділу кадрової роботи з питань державної служби та нагород райдержадміністрації.

У ветеранській організації працює з дня її створення. 6 лютого 1987 року на районній установчій конференції обраний відповідальним секретарем районної ради ветеранів.
Роботу секретаря виконував до травня 2004 року, затим обраний головою ради.
На цій посаді працює в даний час.

Одружений має двох синів
Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 36 сесії Житомирської районної ради 6 скликання від 20.10.2015р.

Андросович
Андросович Петро Васильович

Народився 07 листопада 1956 року в с.Побичі, Овруцького району Житомирської області.
Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут в 1986 році за спеціальністю зооінженер.
З 26.09.1979 року по 31.03.1981 року - головний зоотехнік колгоспу ім..К.Маркса, с.Василівка, Житомирського району, Житомирської області.
31.03.1981 року був обраний головою Василівської сільської ради, яку очолює по теперішній час.
За 35 років, Петро Васильович Андросович зарекомендував себе як умілий керівник, дбайливий господар, чуйна людина. За його голвування на території п'яти сіл: Василівка, Нова Василівка, Болярка, Рудківка, Мусіївка, які об'єднує Василівська сільська рада, були вирішені основні питання життєзабезпечення жителів територіальної громади:
- побудовано адмінбудинок сільської ради в с.Василівка;
- проведено капітальний ремонт будинку культури в с.Василівка;
- побудовано середню школу на 132 учні в с.Василівка;
- побудовано медамбулаторію в с.Василівка ;
- побудовано 16,5 км водогінної мережі в селах Нова Василівка, Василівка та Болярка;
- облаштовано нове кладовище в с.Василівка,
- газофіковано житлові будинки жителів сіл Нова Василівка, Василівка, Болярка та виготовлена технічна документація по газифікації с.Мусіївка,
- відкрито і працює дитячий дошкільний заклад „Волошка";
- постійно проводиться ремонт доріг в селах, вирішується питання автобусного сполучення та підвозу дітей як до школи.
Найкращі організаторські здібності Петра Васильовича Андросовича проявилися в період, коли постало питання переселення жителів, постраждалих від аварії на ЧАЕС, з північних районів Житомирської області.
Поряд з селом Василівка було побудовано населений пункт із 170 житлових будинків. І хоча кошти на їх будівництво були виділені з держбюджету, проте всі клопоти по прийманню і облаштуванню бригад будівельників з інших областей України, а пізніше і самих переселенців, лягли на плечі голови сільської ради.

Завдяки вмінню працювати з людьми і для людей Петро Васильович Андросович отримав повагу і довіру односельців, а багаторазове обрання його сільським головою це підтверджує.
Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням
6 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 29.07.2016р.

Зуб Анатолій Михайлович
Scan
Народився 02 січня 1937 року в с. Корделівка Калинівського району Вінницької області.
Освіта повна вища, у 1961 році закінчив фізико-математичний факультет Житомирського педагогічного інституту.
Трудову діяльність розпочав у 1961 році вчителем фізики Денишівської середньої школи.
З 1968 року - організатор позакласної і позашкільної роботи,
з 1971 -заступник директора з навчально-виховної роботи.
З 1975 по 2008 роки (упродовж 33 років) - директор Денишівської загальноосвітньої школи І-ІИ ступенів.
Педагогічний стаж 47 років.
Відмінник освіти України, вчитель вищої категорії, учасник республіканських семінарів з фізики, лауреат зльоту 1964 року молодих вчителів фізики у Києві від Житомирської області, Делегат III з’їзду вчителів УРСР, ветеран праці, депутат Житомирської районної ради чотирьох скликань. У районній раді четвертого скликання очолював постійну комісію з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Більше десяти років був членом виконавчого комітету Денишівської сільської ради.
Нагороджений відзнаками Житомирської районної ради, районного відділу освіти та обласного управління освіти, а також Грамотою Житомирської обласної державної адміністрації.
За багаторічну сумлінну працю, належне виконання депутатських і посадових обов’язків та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування розпорядженням голови Житомирської районної ради від 06 грудня 2001 року занесений до Книги Пошани Житомирського району.
Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням
7 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 04.11.2016 р.
Макаренко Марія Федорівна
 Scan

Народилася 02 січня 1944 року у с. Більковцях Коростишівського району Житомирської області у сім'ї колгоспників. Закінчила Коростишівській середній школі №3, Коростишівське педагогічне училище. У 1970 році закінчила Чернівецький державний університет та отримала повну вище освіту за спеціальністю «Вчитель української мови і літератури».
Трудову діяльність розпочала на посаді завідуючої клубом в с.Садове Коростишівського району, працювала вчителем початкових класів у Путилівській загальноосвітній школі Чернівецької області.
З 1981 року - член українського республіканського комітету профспілки працівників освіти.
З 1979 по 1984 роки – голова райкому працівників освіти, з 1984 по 2010 роки працювала на посаді директора Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Була депутатом Житомирської районної ради трьох скликань. У районній раді 5 скликання була секретарем постійної комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування.
Ветеран праці, відмінник народної освіти, нагороджена відзнаками Житомирської районної ради, райдержадміністрації, відомчими відзнаками в освітній сфері, зокрема грамотами Міністерства освіти України.
За багаторічну сумлінну працю, належне виконання депутатських і посадових обов'язків та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування розпорядженням голови Житомирської районної ради від 07 грудня 2006 року Макаренко М.Ф. занесена до Книги Пошани Житомирської районної ради.

Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 9 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 27.02.2017 р.

 Ксендзук Дмитро Прокопович

 сканирование0057

 Дмитро Прокопович Ксендзук працював в Житомирському районі з серпня 1976 року по червень 2006 року на посадах:
- інженера-технолога, начальника бюро науково-технічної інформації і розробки нормативів Житомирського бронетанкового заводу;
- голови виконкому Новогуйвинської селищної ради;
- секретаря виконкому Житомирської районної ради;
- заступника голови районної ради;
- тричі обирався головою районної ради.
За час роботи головою виконкому Новогуйвинської селищної ради в смт.Новогуйвинське побудовано приміщення середньої школи, селищної ради, медамбулаторії та аптеки, дитячого садка, а також приміщення, де розмістились почтове відділення та відділення Ощадбанку. Крім того побудовано приміщення, в якому було облаштовано майстерні для побутового обслуговування населення. В селищі озерне побудовано дитячий садок, добудовані майстерні в середній школі, медамбулаторія перенесена в нове приміщення. В селищі Гуйва відселено більше 200 сімей з аварійного житла в м.Житомир.
В приміщенні селищної ради було виділено три кімнати для роботи дільничного інспектора і добровільної народної дружини, яка нараховувала більше сотні членів і була однією з кращих в області. Досвід її роботи по забезпеченню громадського порядку був розповсюджений по Україні.
На посаді секретаря райвиконкому відповідав за зміцнення матеріальної бази сільських рад і забезпечення їх кадрами голів і секретарів з вищою освітою. В цей час побудовано 15 нових і здійснено добудову до 8 існуючих приміщень сільських рад.
В 90-ті роки в районі інтенсивно велось будівництво об'єктів соціально- культурної сфери. За цільовою програмою «Здоров'я» введено в дію 16 ФАПів, 2 медамбулаторії, 2 аптеки, в селах району побудовано 7 шкіл, З дитячих садки, 2 клубні установи.
В шести селах району було збудовано 700 житлових будинків для переселення постраждалих від аварії на ЧАЕС жителів з Народицького, Луганського, Олевського районів. Продовжувалась газифікація населених
пунктів. Станом на 2006 рік рівень газифікації сіл району був найвищим серед сільських районів області.
У 1992-1995 роках за програмою «Сільська вулиця» збудовано 147 км доріг з твердим покриттям.
Після виведення військових частин, військове містечко в с.Висока Піч залишилось без фінансування Міністерством оборони, кинуте напризволяще. Проте великими зусиллями вдалося зберегти житловий фонд і соціальну сферу від занепаду і руйнації.
Маючи гіркий досвід містечка у селі Висока Піч, напередодні і під час ліквідації військової частина в с.Березівка з Міністерством оборони було вирішено багато питань по газифікації містечка, збереження житлового фонду, соціальної сфери (клуб, дитячий садок, їдальня), передачі техніки і матеріальної бази в комунальну власність сільради для створення комунального підприємства.
Д.П.Ксендзук безпосередньо керував будівництвом пам'ятника «Танк» у с.Висока Піч, спорудженого на честь 50-річчя Перемоги у війні 1941-1945 років, а також встановленням пам'ятника і благоустроєм братських могил жертв фашизму біля с.Іванівка, встановленням в с.Скоморохи пам'ятника місцевим жителям, які загинули у війні.
В грудні 2000 року спільно з головним лікарем районної лікарні створив в районі відділення благодійної організації «Лікарняна каса», одне з найбільших в області.
Біографія Д.П.Ксендзука тісно пов'язана зі становленням місцевого самоврядування в районі.
Будучи заступником голови районної ради фактично організовував роботу ради, постійних депутатських комісій, розробляв документацію і регламент роботи відповідно до нового Закону України від 7 грудня 1990 року «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР». Він був першим головою районної ради після проголошення незалежності України і впровадження в життя місцевого і регіонального самоврядування.
Д.П.Ксендзук обирався депутатом трьох скликань Новогуйвинської селищної ради і семи скликань районної ради. Нагороджений медаллю «Ветеран праці», неодноразово - Почесними грамотами обласної ради, має відзнаку Президента України.

Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 9 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 27.02.2017 р.

Бурлаченко Євгенія Дмитрівна

1

      Народилась 24 січня 1945 р. у місті Миколаєві. Бурлаченко Євгенія Дмитрівна почала свою трудову діяльність в Житомирській центральній районній лікарні у 1968 році на посаді головного лікаря Сінгурівської медичної амбулаторії після закінчення Київського медичного інституту, де працювала по 1974 рік. Надалі була переведена на посаду лікаря-ренгенолога. У 1984 році переведена на посаду заступника головного лікаря по медичному обслуговуванню населення. З 1988 року працювала на посаді завідуючої ренгенвідділенням Житомирської обласної лікарні. У 1992 році повертається в Житомирське територіальне медичне обєднання, у якому її призначили на посаду заступника головного лікаря по медичному обслуговуванню населення. У 2016 році переведена на посаду заступника головного лікаря по медичному обслуговуванню населення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради. За час роботи показала себе як висококваліфікований лікар і організатор лікувально-діагностичного процесу в структурних підрозділах лікарні.

Заклади первинної медико-санітарної допомоги, завдяки злагодженій роботі керівництва, мають сучасне медичне обладнання, ефективно працює система контролю якості надання медичної допомоги, функціонує локальна інформаційна компютерна мережа. Все це дало змогу вивести район на одне з перших рейтингових місць в Житомирській області.

Бурлаченко Євгенія Дмитрівна постійно вдосконалює свої знання, приймаючи участь в конференціях, семінарах. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ренгенологія» та за спеціальністю «Організація та управління охороною здоровя». Тричі нагороджена Почесною грамотою Міністерства охорони здоровя, нагороджена медаллю Президента України з нагоди 25-річчя незалежності України.

Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 22 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 21.12.2018 р.

 

Нижник Володимир Тимофійович

IMG 20190424 100623

 

Народився 19 квітня 1952 р. у селі Козіївка, Житомирської області, Коростишівського району.

Нижник Володимир Тимофійович по закінченню Київського медичного інституту, стоматологічного факультету розпочав свою трудову діяльність лікарем-стоматологом-ортопедом у 1981 році в Житомирській центральній районній лікарні.

У 1982 році за його ініціативою та особистим керівництвом вперше в Житомирському районі було організовано протезування дорогоцінними металами. В 1992 році його було призначено на посаду завідувача стоматологічним відділенням Центральної районної лікарні.

У 1997 році на базі стоматологічного відділення Житомирської центральної  районної лікарні було відкрито Стоматологічну поліклініку та призначено Нижника В.Т. головним лікарем. Займаючи цю посаду Володимир Тимофійович зумів повністю модернізувати матеріально-технічну базу медичної установи. Закуплене новітнє олбладнання за допомогою якого лікарі-стоматологи мають змогу надавати стоматологічну допомогу жителям Житомирського району на світовому рівні.

За ініціативи Нижника В.Т., починаючи з 1995 року у районі практично вирішене питання про безкоштовне і позачергове надання стоматологічної допомоги інвалідам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, потерпілим від аврії на ЧАЕС, призовній молоді та діти.

Нижник В.Т. є автором багатьох статей в провідних фахових виданнях, розробив і впровадив понад 15 раціоналізаторських пропозицій, понад 50 разів друкувався у місцевій та Всеукраїнській пресі.

Починаючи з 2002 року Нижником В.Т. особисто вивчено і впроваджено в практику стоматологічної ортопедії району унікалну технологію виготовлення зубних протезів з біолгічно нейтральних термопластів.

За значний внесок у соціально-економічний розвиток району Нижник В.Т. у 2007 році і 2012 році буб нагороджений почесними грамотами Міністерства охорони здоровя України та неодноразово нагороджувався грамотами Житомирської обласної ради, обласного управління охорони здоровя, районної ради та райдержадміністрації.

В 2000, 2004 та 2006 роках був делегатом зїзду стоматологів України, є депутатом районної ради кількох скликань, лікар вищьої кваліфікаційної категорії.

Очолювана ним установа КУ «Територіальне стоматологічне обєднання» одна з найкращих у Житомирській області. За високі показники по наданню стоматологічної допомоги населенню установіприсвоєно акредитаційний сертифікат першої категорії.

У 2013 році Нижника В.Т. присвоєно звання «Заслужений лікар України».

Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 23 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 25.02.2019 р.

 

Гребенюк Оленксандр Павлович
греб-1600x1200-300x200

Гребенюк Олександр Павлович народився 19.08.1955 року в с. Івниця, Андрушівського району Житомирської області. Після закінчення Вінницького медичного інституту імені М.І. Пирогова в 1978 році проходив інтернатуру на базі кардіологічного відділення ЖОКЛ ім. Гербачевського. З 1978 по 1984 рік працював на посаді головною лікаря Троянівськоі дільничної лікарні Житомирської центральної районної лікарні. З 1984 року був переведений на посаду завідувача терапевтичного відділення Іроянівської дільничної лікарні у зв’язку зі змінами у законодавчих актах, що регулюють діяльність закладів охорони здоров’я. З 1993 був знову переведений на посаду головного лікаря Троянівської дільничної лікарні.

У 2017 році при проведенні медичної реформи при розділенні на два суб’єкта господарювання КУ «ЦРЛ» на первинну та вторинну ланку на базі стаціонару Троянівської дільничної лікарні було створено терапевтичне відділення №2 КУ «ЦРЛ» Житомирської районної ради та АЗПСМ с. Троянів КУ «ЦПМСД» Житомирської районної ради. У зв’язку з цими змінами Гребенюк О.П. був переведений на посаду лікаря-терапевта терапевтичною відділення №2 КУ «ЦРЛ» Житомирської районної ради та завідувача АЗПСМ с. Троянів. На цих посадах працює і по теперішній час. Загальний стаж роботи - 40 років, стаж роботи на останньому місці роботи - 39 років.

Гребенюк О.П. показав себе як висококваліфікований лікар, який постійно працює над підвищенням свого фахового рівня,  відвідує курси підвищення кваліфікації, семінари, науково-практичні конференції.

Окремо слід зауважити про високі організаторські здібності Олександра Павловича - завдячуючи його вмілому керівництву Троянівська дільнична лікарня у складі КУ «ЦРЛ» брала участь у трьох Проектах міжнародного співробітництва. Гребенюк О.П. приклав багато зусиль щодо забезпечення сучасним обладнанням Троянівської дільничної лікарні, АЗПСМ с. Троянів та ФАП-ів дільниці. Гребенюк О.П. прекрасний господар - він приклав максимум зусиль до проведення капітального ремонту приміщення лікарняного корпусу дільничної лікарні та АЗПСМ, побудував гараж та котельню водяного опалення лікарні.

Завдячуючи своїм організаторським та людським якостям Олександр Павлович зумів згуртувати навколо себе колектив справжніх фахівців та однодумців та як результат - І акредитаційна категорія. Лікарня постійно
займає високі рейтингові показники.

Гребенюк О.П. нагороджувався Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, багаторазово Почесними грамотами УОЗ Житомирської ОДА, відзнаками Житомирської обласної та Житомирської районної ради. Є депутатом 4 скликань Житомирської районної ради, головою постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення. В своїй громадській діяльності зарекомендував себе як принципова людина, що ставить інтереси суспільства та мешканців району на перший план.

Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 25 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 26.06.2019

 

Крутій Сергій Григорович

36224287 103355260579558 83781264 n 

      Крутій Сергій Григорович народився 31 січня 1956 року в м.Житомирі.
Освіта – повна вища: у 1973 р. закінчив Білоруський державний інститут фізичної культури, де здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання, тренера по волейболу.
     Працював: тренером-викладачем ДЮСШ №5, м. Могилів (Білорусь); завідуючим стадіоном ДСО «Локомотив», м. Могилів (Білорусь); слюсаром в «Гомельпромстрой», м.Гомель (Беларусь); інструктором фізкультури ПУ «Алмаздортранс» НПО «Якуталмаз», м.Ленськ, Республіка Саха (Якутія); інструктором по спорту в Ленській оптово-торгівельній конторі «Якуталмаз», м.Ленськ, Республіка Саха (Якутія); тривалий час був приватним підприємцем в смт Озерне Житомирського району, працював начальником відділу внутрішньої політики апарату Житомирської райдержадміністрації; завідувачем сектору внутрішньої політики апарату Житомирської райдержадміністрації; головою Житомирської районної ради 5 скликання (2006-2010 рр.); головою Житомирської районної державної адміністрації (2014р.). З 2015 року працює на посаді голови Житомирської районної ради.
     Сергій Григорович Крутій бере активну участь у вирішенні проблемних питань на території Житомирського району. Велику увагу приділяє та активно допомагає у вирішенні різних питань жителів Житомирського району, суб'єктів господарювання великого, малого та середнього бізнесу, військових частин, які знаходяться на території Житомирського району тощо. Бере активну участь у вирішенні важливих питань щодо поліпшення життєзабезпечення населення Житомирського району, виконанню районного бюджету, раціонального використання бюджетних коштів, забезпечення роботи комунальних закладів, підприємств, установ та громадських організацій Житомирського району (освіти, культури, охорони здоров'я, спорту).
     Зарекомендував себе серед колективу, як професійний, грамотний та надійний керівник, користується повагою серед працівників району, депутатів усіх різних рівнів рад. Завдяки Сергію Григоровичу Крутію налагоджено активну співпрацю меж депутатами Житомирської районної ради, об'єднаними територіальними громадами, сільськими, селищною радами Житомирського району, Житомирською райдержадміністрацією, іншими органами виконавчої влади.
     Сергій Григорович активно займається громадською і волонтерською діяльністю - допомагає військовим та мирним жителям в зоні АТО та ООС. Сам особисто більше 40 разів доставляв військовим різноманітні ресурси (засоби особистої безпеки; одяг (форма); зимове обладнання; продукти харчування; питна вода; засоби зв'язку; тощо).
   Сергій Григорович Крутій є учасником Революції Гідності, нагороджений нагрудним знаком «Залізний хрест» від Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО.
    Депутат Житомирської районної ради 5 скликання (2006-2010 рр.), депутат Житомирської районної ради 6 скликання (2010-2015 рр.), депутат Житомирської районної ради 7 скликання ( з 2015 року по даний час).
     Нагороджений відзнаками: Орден Житомирської обласної федерації футболу «За заслуги» (2015), нагрудним знаком «Залізний хрест» від Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО (2017), Орденом «За заслуги» від ГО «Союз «Ліквідатори Чорнобиля» (2018) та відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам України» (2018) та нагородою від Спілки вірмен України, подяками від командування військової частини А1586, командування та особового складу військової частини польової пошти В1611 м.Костянтинівка Донецької області.

    Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 31 сесії районної ради 7 скликання від 27.02.2020р.№1009.

 

 Голік Тетяна Ігнатівна

scanned 20200310-174918

     Голік Тетяна Ігнатівна народилась 16 грудня 1955 року. Має вищу освіту. Закінчила Київський інститут культури ім. О.Є.Корнійчука, здобувши спеціальність організатора-методиста клубної діяльності. Має доньку та двох онучок. Член ВО «Свобода». 
    Свою трудову діяльність у сфері культури розпочала на посаді інструктора районного будинку культури в с.Сінгури Житомирського району у 1973 році. У 1978 році була зарахована на посаду директора вищевказаної установи. З 1982 року Тетяна Ігнатівна була переведена на посаду методиста РБК с. Сінгури Житомирського району. В 1989 році у зв'язку з реорганізацією РБК с. Сінгури у РБК с. Тетерівка Т.Голік була переведена на посаду методиста РБК с. Тетерівка. У 1995 році у зв'язку із реорганізацією РБК с. Тетерівка в РБК с. Сінгури Тетяна Голік була переведена на посаду провідного методиста РБК с. Сінгури. З червня 2005 року Тетяна Ігнатівна Голік була призначена на посаду начальника відділу культури Житомирської райдержадміністрації. З 2008 року по 2011 рік працювала керуючою справами виконавчого апарату районної ради та у зв'язку із виходом на пенсію була звільнена з посади.
Особливі досягнення та нагороди:
-подяка від відділу культури за особливі досягнення в організації культурного обслуговування (1985р.);
- Почесна Грамота райдержадміністрації за активну участь в огляді народної творчості (1999р.);
- Грамота відділу культури і туризму з нагоди професійного свята (2005р.);
- Почесна Грамота РДА з нагоди професійного свята Дня працівників культури (2002р.);
- грамота управління культури ОДА з нагоди Дня працівників культури (2004р.).
     За особливий вагомий внесок та багаторічну сумлінну й віддану працю неодноразово була нагороджена грамотами Житомирської обласної та районної організацій профспілки працівників культури.
    Тетяна Голік багато років займається волонтерською діяльністю, за що неодноразово отримувала подяки та відзначення від адміністрації, районної ради, військовослужбовців та їх родин.
     Голік Т.Г. є активним громадським діячем, який завжди стоїть на стороні інтересів та захисту односельців та жителів району. Завдяки високій довірі виборців та своєму авторитету Тетяна Ігнатівна є депутатом Житомирської районної ради багатьох скликань.

Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 31 сесії районної ради 7 скликання від 27.02.2020р.№1010.

 

 Подгородецький Володимир Васильович
 foto Podorodeckyu

     Подгородецький Володимир Васильович народився 9 квітня 1943 року в місті Новоуденськ Саратовської області. По закінченню, в 1957 році, семи класів Левківської середньої школи навчався в Житомирському будівельному технікумі. Після його закінчення був направлений на роботу у військову частину 25506 Туркестанського військового округу, де працював майстром- десятником. В 1962-1965 роках служив в Радянській Армії. В лютому 1966 року призначений на посаду інженера-будівельника госпрозрахункової групи при управлінні сільського господарства Житомирського району. В 1969 році переведений на посаду старшого інженера госпрозрахункової групи. В червні 1972 року переведений у міжколгоспне управління капітального будівництва, де працював на посадах головного спеціаліста, головного інженера та начальника МУКБ. В січня 1986 року призначений на посаду заступника голови районного агропромислового об'єднання з питань капітального будівництва, а з вересня 1988 року переведений на посаду заступника голови РАНО з соціальних питань та підсобних промислів і організаційної роботи по переселенню. В липні 1992 року призначений на посаду заступника голови Житомирської райдержадміністрації- начальником управління соціально-економічного розвитку. В липні 1998 року призначений на посаду начальника управління з питань економіки та власності райдержадміністрації. В квітні 2004 року звільнений з цієї посади у зв'язку з виходом на пенсію.

     За весь період роботи в Житомирському районі В.В.Подгородецький 21 раз нагороджувався грамотами та почесними грамотами райдержадміністрації, обласної та районної рад.

      Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 31 сесії районної ради 7 скликання від 27.02.2020р.№1011.

 

                                              Дяченко Василь Федорович

 

 

Дяченко Василь Федорович народився 13 січня 1935 року в селі Гусиному Градизького району Полтавської області. 

У 1950 році поступив на навчання до Черкаської фельдшерсько-акушерської школи, після закінчення якої поступив на лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. ак. Богомольця, який закінчив у 1960 році з червоним дипломом. Під час навчання у медичному інституті працював виїзним фельшером на Київській станції швидкої допомоги.

01.08.1960 - 28.02.1963 роки - працював головним лікарем Паволоцької дільниної лікарні.

01.03.1963 - 31.12.2014 роки - працював головним лікарем Корнинської лікарні.

01.10.2015 - 31.03.2017 роки - працював завідуючим амбулаторії ЗПСМ смт. Корнин.

З 01.04.2017 р. - працює акушер-гінекологом Попільнянської ЦРЛ.

Має вищу атестаційну категорію по організації охорони здоровя і першу - по акушерству і гінекології. Був депутатом Попільнянської районної ради 4-х скликань, 50 років був депутатом і членом виконавчого комітету Корнинської седищної ради. Відмінник охорони здоровя, заносився на обласну Дошку Пошани. Неодноразово нагороджувався відзнаками різних органів влади, в т.ч. "Гордість району" Попільнянщини.

      Звання «Почесний громадянин Житомирського району» присвоєно рішенням 10 сесії районної ради 8 скликання від 30.07.2021 р.№175.

 

 

         

Ви тут: Головна Почесні громадяни району