№ 144 Про надання дозволу на отримання кредитного ліміту

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                                    VІІІ  скликання

від 27.05.2021  № 144

Про надання дозволу
на отримання кредитного ліміту

 

            Відповідно до ст. ст. 43, 60, 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Житомирського комунального  комерціалізованого підприємства «М’ясомолторг» Житомирської обласної ради від 30.11.2020 №96, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з  питань комунальної власності та майнових відносин від  21.01.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА: 

 

  1. Надати дозвіл Житомирському комунальному комерціалізованому підприємству «М’ясомолторг» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 01553557) на отримання кредитного ліміту до 300 тис. грн. від банківських установ до кінця 2021 року.
  1. Надати дозвіл керівнику вищезазначеного підприємства на здійснення повноважень на укладання та підписання від імені підприємства необхідних кредитних договорів та супроводжуючих правочинних документів, пов’язаних з отриманням кредитного ліміту.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Ширму В.В. та постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                В.І. Федоренко

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2