№ 132 Про орендну плату

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                              VIІІ скликання

від 27.05.2021 № 132

Про орендну плату

       Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 762 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, зі змінами, у зв’язку із встановленням карантину та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.05.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендарям плату за оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад області згідно з додатком.
  1. Комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради провести відповідний перерахунок орендної плати та здійснювати контроль за використанням об’єктів оренди.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 Голова обласної ради                                                                        В.І. Федоренко

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2