Із 30 жовтня Житомирщина та ще 6 областей України перейдуть до червоної зони

photo5461001039865034347Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Що буде заборонено у «червоній» зоні карантину:

  • робота закладів громадського харчування, крім адресної доставки та замовлень на винесення;
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів;
  • робота непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів та фітнес-центрів;
  • робота навчальних закладів, окрім закладів, де 100% працівників мають зелений COVID-сертифікат;
  • проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів культури;
  • робота установ, що надають послуги з розміщення (хостели, готелі).

Ці обмеження не будуть застосовуватися, якщо у всього персоналу та відвідувачів закладів чи заходів будуть жовті або зелені COVID-сертифікати.

Жовтий сертифікат можна отримати після першої дози вакцини, що діє 120 днів з моменту щеплення.

Зелений сертифікат видають після введення другої дози вакцини або за два тижні після застосування одноразової вакцини, він діє рік.

Що залишиться дозволеним у червоній зоні:

  • робота підприємств громадського харчування за адресною доставкою та на винос,
  • робота навчальних закладів, якщо 100% працівників отримали два щеплення проти COVID-19,
  • прийом відвідувачів суб'єктами господарювання у сфері торгівлі: харчовими продуктами, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослинних площ, не менш ніж 60% яких призначено для торгівлі товарами.

«Звертаюсь до усіх керівників громад! Проведіть потужну інформаційну компанію із населенням! Вакцинація – єдиний ефективний спосіб захистити себе для рідних від коронавірусної хвороби та ускладнень, які може спровокувати вірус. А також це наш єдиний шанс уникнути ізольованого життя. 711 нових випадків хвороби в області тільки за минулу добу. 23 людини померло. Вчора на Житомирщині взагалі був антирекорд з летальних випадків – 30 смертей за добу. За кожною цифрою – чиєсь не врятоване життя та жахлива втрата для родини. Будьте свідомими! Дотримуйтесь правил та вакцинуйтесь!», - наголосив голова обласної ради Володимир Федоренко.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2