Житомирський онкодиспансер поступово оновлює медичне обладнання

02 700x400Оновлення приміщень Житомирського обласного онкологічного диспансеру та лікувально-діагностичного обладнання, створення комфортних умов для лікування пацієнтів та роботи медичного персоналу – є головними завданнями для всього депутатського корпусу восьмого скликання обласної ради.Про це розповів генеральний директор закладу, депутат облради Ігор Садабаш.

«З часу заснування закладу, з 1967 року, практично не проводилися капітальні ремонтні роботи приміщень закладу. Те саме й з обладнанням – багато апаратів придбано наприкінці 90-років, тож потребують оновлення або навіть повної заміни на нове. Завдяки укладеним договорам з Національною службою здоров’я України наразі маємо можливість поступово закуповувати сучасне обладнання, яке відповідає вимогам сьогодення», – зазначає керівник закладу.

Упродовж року вже придбано нову цифрову мамографічну систему вартістю майже 12 млн грн та за 79,5 тис. грн закуплено дерматоскоп.

Тож в Житомирському онкологічному диспансері ультразвукове обстеження відтепер проводиться на найсучаснішому цифровому 3D – мамографі. Величезна перевага 3D-мамографії — можливість позрізово обстежити молочну залозу і виявити найменші відхилення від норми. До того ж, в апарат вбудовані спеціальні фільтри, які захищають здоров’я жінки, адже немає негативного впливу рентгенівського випромінювання.

Для діагностування новоутворень шкіри використовують метод дерматоскопії. Для проведення такої процедури використовують саме дерматоскоп – прилад для більш детального огляду різних шкірних утворень. Завдяки цьому можна розпізнати онкологічні захворювання шкіри на самих ранніх стадіях та провести успішне лікування.

«Обидва апарати вкрай необхідні для діагностики онкологічних захворювань, – наголошує Ігор Сабадаш, – обстеження проводяться швидко, комфортно і безпечно, а найголовніше, лікар може точніше встановити діагноз і призначити правильне лікування. Ці апарати найсучасніші і мають багато переваг для виявлення онкозахворювань на ранній стадії, аби якнайшвидше почати лікування пацієнта».

Зазначимо, що в Житомирській області щорічно діагностується майже 4 тис. нових випадків онкозахворювань, і на сьогодні на диспансерному обліку перебуває більше 30 тис. пацієнтів, хворих на злоякісні новоутворення.

 

За матеріалами КНП "Житомирський обласний онкологічний диспансер" Житомирської обласної ради.

01 700x400

01 700x400

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2