Увага! 31 березня закінчується термін подання щорічних декларацій

528a61ed106f75b112fd008c0f5c2ba6Нагадуємо, що 01 січня 2021 року розпочався новий етап подання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, який завершується вже 31 березня 2021 року.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Звертаємо увагу, що не зазнала змін частина 1 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», а саме:  обов’язок  суб’єкта декларування та членів його сімї, у разі відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента, - письмово повідомити  про це НАЗК у десятиденний строк.

Нагадуємо, що отримати роз’яснення для заповнення декларації можна зателефонувавши у контакт-центр Національного агентства з питань запобігання корупції, створений у 2020 році: +38(044)200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Ознайомтеся з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/. Працює зручний пошук за ключовим словом.

Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром зверніться за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть форму зворотнього зв’язку на вебсайті НАЗК.

Звертаємо увагу, що, якщо декларант умисно вказав недостовірні відомості у декларації він може бути притягнутий до кримінальної, адміністративної та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.

З оновленими роз’ясненнями можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3aZDu4M.  

Також, на офіційному веб-сайті Житомирської обласної ради в розділі «Запобігання проявам корупції» розміщені роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю щодо заповнення декларацій,  щодо дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2