Володимир Федоренко відвідав Барашівську, Ємільчинську та Олевську громади

DSC06291Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко продовжує робочі поїздки по громадам області. 2 лютого голова облради здійснив візит до Барашівської, Ємільчинської та Олевської громад. 

Перші дві громади разом з Володимиром Федоренком відвідав заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

У Барашівській громаді оглянули унікальну німецьку лютеранську кірху, яка збереглась там до цього часу. Будівля майже зруйнована, але ця цікава історична пам'ятка, за словами Володимира Федоренка,  може стати справжнім туристичним магнітом.

Далі завітали до комунального закладу обласної ради «Березівський психоневрологічний інтернат». За словами директора інтернату Валентини Кінзерської, заклад розрахований на 195 ліжок. Там перебувають жінки від 18 років, втім 85% підопічних вже похилого віку. Березівський психоневрологічний інтернат має власну котельню, криницю, обробляє 84 га землі, має велике підсобне господарство, пекарню та погреб із власною консервацією.

Голова обласної ради відзначив, що побачив комфортний та повністю автономний соціальний заклад для жінок.

У Ємільчинській громаді Володимир Федоренко та Володимир Ширма відвідали народний краєзнавчий музей, місцевий молодіжно-спортивний центр, басейн та поспілкувались із головою громади Сергієм Волощуком про нагальні проблеми.

Зокрема, мова йшла про місцеву набережну з водоймою, яка в Ємільчине відіграє ще й стратегічне значення. Воду з річки будуть використовувати для гасіння пожеж. Але щоб завершити реконструкцію набережної, потрібні кошти. Голова обласної ради сказав, що буде піднімати питання фінансування перед депутатським корпусом.

У Олевській громаді голова облради Володимир Федоренко завітав до ДНЗ «Олевський професійний ліцей».  Саме у будівлі цього закладу відбулась важлива історична подія - Тарас Бульба (Боровець) підписав Указ про створення Олевської республіки. Під час спілкування із місцевим викладачем-дослідником Олександром Павленком Володимир Федоренко запропонував автентичне відновлення кімнати, де відбулася вищезгадана подія.

Далі голова облради заїхав на стадіон, де зустрівся з місцевою громадою та спортивною спільнотою.

«Я вважаю не справедливим, що стадіон у Олевську не включили до переліку об'єктів реконструкції на 2021 рік. Спортивні досягнення місцевих спортсменів відомі на всю Україну та Європу, а умов для тренувань не має. Беру ситуацію під особистий контроль», - сказав Володимир Федоренко.

Також голова обласної ради зазначив, що наразі в Олевську буде зроблено сучасний ремонт обраного громадою спортзалу.

Проблему реконструкції стадіону піднімали і на зустрічі голови облради з головою Олевської громади Сергієм Лисицьким, депутатом обласної ради Олегом Козюком та очільниками всіх депутатських фракцій. Також на зустрічі підняли питання місцевої лікарні, екології та розвитку туризму.

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

DSC05573

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2