Житомирська районна рада

 

283594971 718662585953615 635417332286762050 n

Шановні

мешканці Житомирського району та гості сайту !  

Радий вітати Вас на сторінках офіційного сайту Житомирської районної ради.

Основними принципами місцевого самоврядування є народовладдя, законність, гласність, поєднання місцевих і державних інтересів, підзвітність та відповідальність перед територіальними громадами.

Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Представництво районної ради в інформаційному просторі - це яскраве свідчення відкритості та гласності у нашій діяльності. Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим.

 

  З повагою                                                            

  Голова Житомирської районної ради                                      Олександр Блощинський

 

 

 

Останні новини

Нагородження голови Бердичівської районної ради Балянова О.О.

336763221 2021312358203369 3650322013320882585 n

Одна з головних задач органів місцевого самоврядування - працювати на благо територіальних громад та відстоювати їх інтереси.

Заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій спільно з начальником Житомирської районної військової адміністрації Олександром Хомичем відзначили Балянова Олександра Олександровича, голову Бердичівської районної ради, за сумлінну та ефективну працю, зміцнення авторитету громади, високий професіоналізм та компетентність, вагомий внесок у розбудову Бердичівського району і держави.

Оголошення про скликання 21 сесії районної ради 8 скликання

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження голови Житомирської районної ради № 05-ОД від 20 березня 2023 року засідання чергової 21 сесії Житомирської районної ради 8 скликання відбудеться 30 березня 2023 року об 11-00 год. у приміщенні районної ради за адресою: м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, велика зала засідань.

Виконавчий апарат районної ради

Нагородження добровольців

3

20 березня 2023 року у приміщенні районної ради відбулися урочисті збори, на яких зібрались бійці добровольчих формувань району. Разом з начальником Житомирської районної військової адміністрації Олександром Хомичем та першим заступником голови районної державної адміністрації В'ячеславом Авраменком, участь у заходах взяв заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв, які виборювали мирне майбутнє нашої країни.
Почесними грамотами начальника Житомирської районної військової адміністрації, Почесними грамотами начальника регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ», Подяками командира в/ч А7307 були відзначені бійці добровольчих формувань Житомирського району за особисту мужність, вагомий внесок в забезпечення обороноздатності району, відповідальне виконання службових обов'язків в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Детальніше...

З Днем українського добровольця!

604b65c9657d3026529222

Шановні добровольці!

Сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця. Це свято патріотів, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.
Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками ви вкотре доводите, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. Ви - приклад патріотизму та любові до рідної землі.
Наша держава та кожен з нас має сприяти дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги, турбуватись про учасників добровольчих формувань та підтримувати таку важливу ініціативу громадськості.
Дякую всім добровольцям за те, що ви, не задумуючись ні на хвилину, стали на захист України.
Бажаю вам міцного здоров'я, добра, щасливої долі, витримки у складних ситуаціях та нових звершень, мирного неба над головою та скорішої Перемоги над ворогом.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою,
заступник голови Житомирської районної ради                                  Володимир ПАЛІЙ

Ви тут: Головна Головна