Житомирська районна рада

 

283594971 718662585953615 635417332286762050 n

Шановні

мешканці Житомирського району та гості сайту !  

Радий вітати Вас на сторінках офіційного сайту Житомирської районної ради.

Основними принципами місцевого самоврядування є народовладдя, законність, гласність, поєднання місцевих і державних інтересів, підзвітність та відповідальність перед територіальними громадами.

Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Представництво районної ради в інформаційному просторі - це яскраве свідчення відкритості та гласності у нашій діяльності. Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим.

 

  З повагою                                                            

  Голова Житомирської районної ради                                      Олександр Блощинський

 

 

 

Останні новини

Вшанування пам'яті жертв Голодомору

1

Щорічно, у четверту суботу листопада, в Україні проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам'яті жертв Голодомору. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу.

26 листопада, біля пам'ятного знака жертвам Голодомору "Скорботний Янгол" відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії, прийшли голова Житомирської районної ради Олександр Блощинський, заступник голови районної ради Володимир Палій, представники органів влади, підприємств, установ, організацій, громадськість.

Детальніше...

Засідання 18-ї позачергової сесії районної ради

1 2

Сьогодні, 18 листопада 2022 року, під головуванням заступника голови районної ради Володимира Палія, відбулося засідання позачергової 18 сесії Житомирської районної ради. Участь у засіданні сесії взяли начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич, завідувач сектору фінансів ЖРДА Марія Самчик.

На засіданні позачергової сесії було розглянуто ряд нагальних питань, основним з яких було питання щодо надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки Корчак в Житомирському районі. Депутати Житомирської районної ради одноголосно проголосували за відмову у наданні погодження, чим запобігли негативним наслідкам, які б могли призвести до погіршення водопостачання та якості питної води для мешканців Житомирської міської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше...

Підготовка до позачергової 18-ї сесії районної ради

IMG 20221114 102426

14 листопада, в ході підготовки до 18 позачергової сесії Житомирської районної ради 8 скликання, відбулося засідання президії під головуванням заступника голови районної ради Володимира Палія. Також були проведені засідання постійних комісій районної ради, в яких взяли участь начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич, завідувач сектору фінансового відділу Житомирської районної державної адміністрації Марія Самчик.

У ході роботи депутатами попередньо схвалено порядок денний та опрацьовано проєкти рішень.

Детальніше...

Урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності Республіки Польща

314414805 438779138439823 7020192050428253488 n

11 листопада в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбувся концерт, присвячений Дню Незалежності Республіки Польща – «За нашу і вашу свободу!». На знак дружби українського та польського народів на початку свята урочисто прозвучали Гімни України та Польщі.

За зміцнення українсько-польських відносин, налагодження міжнародних зв'язків, всебічну допомогу при організації евакуації українських родин під час вторгненя російських військ на територію України, заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій нагородив Почесною грамотою голову ГО «Житомирська обласна спілка поляків України» Вікторію Лясковську-Щур та вручив грамоти та подяки членам організації.

Детальніше...

Ви тут: Головна Головна