Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Житомирської районної ради

«12» січня 2018 року

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту
Житомирської районної ради

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Житомирська районна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Житомирського району» та аналізу регуляторного впливу шляхом розміщення на офіційному сайті Житомирської районної ради: www.ztrada.gov.ua та на офіційному сайті Житомирської районної державної адміністрації: www.zhytomyr-rda.gov.ua
Зміст проекту: Проект рішення Житомирської районної ради «Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Житомирського району» розроблений з метою встановлення порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Житомирського району, у відповідності до ст. 6 Закону України «Про рослинний світ», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Розробник проекту: Житомирська районна державна адміністрація.
Адреса : 10001, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, каб. 204, 206.
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:
- поштою за адресою: 10001, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1 каб.204 (організаційний відділ виконавчого апарату Житомирської районної ради), каб.206 (головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату Житомирської районної ради).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактні тел.: 42-47-18, 42-47-13.

Виконавчий апарат районної ради

18 квітня 2016 року

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

З метою розробки Житомирською районною радою проекту рішення «Про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Житомирського району», який є регуляторним актом, відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308 (зі змінами та доповненнями):
Житомирська районна рада запрошує усіх суб'єктів господарювання, , а зокрема малих суб'єктів підприємницької діяльності для проведення Інтернет-консультацій з представниками мікро- та малого підприємництва щодо оцінки впливу регулювання.
Інтернет-консультації щодо визначення впливу запропонованого регулювання на суб'єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для здійснення регулювання, проводитимуться розробником (Житомирською районною радою) у період з 20 квітня по 29 травня 2016 року шляхом надсилання запитання, пропозиції тощо на електронну адресу районної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштову адресу за місцем розташування районної ради: 10003, м.Житомир, вул.Лесі Українки, 1.
Контактна особа: Подорожна Тамара Леонідівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, тел. 42-47-12, 42-47-18.

Виконавчий апарат районної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту
Житомирської районної ради від 30.05.2016р.

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань Житомирська районна рада повідомляє, що 31 травня 2016 року відбудеться оприлюднення на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради (www.ztrada.gov.ua) проекту рішення, який є регуляторним актом, а саме: «Про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Житомирського району».
Аналіз регуляторного впливу від 30.05. 2016р. Підготовлений на вимогу ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Проектом рішення «Про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Житомирського району» пропонується затвердити Положення про залучення, розмір і використання коштів пайової участі у створенні розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Житомирського району, Типовий договір про пайову участь у розвитку інфраструктури Житомирського району та супутні документи, які у сукупності забезпечать врегулювання питання залучення до пайової участі у розвитку інфраструктури Житомирського району об'єктів будівництва за межами населених пунктів, що не врегульовано Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», оскільки статтею 40 цього закону передбачено, що Замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту лише у випадку ведення такого будівництва у межах населеного пункту, та відповідно до вимог цього ж закону витрачання коштів пайової участі дозволяється також лише на об'єкти інфраструктури у межах населених пунктів. Не врегульованим на території Житомирського району залишається питання залучення до пайової участі у розвитку інфраструктури Житомирського району об'єктів будівництва за межами населених пунктів. Отже, усі забудовники знаходяться не у рівних умовах: ті, що здійснюють будівництво у межах населених пунктів зобов'язані брати пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, а ті, що здійснюють будівництво за межами населених пунктів не мають такого зобов'язання.
Пропозиції просимо надавати до 31 липня 2016 року на паперових та електронних носіях за адресою: м. Житомир, вул.Л. Українки, 1, к.204 (організаційний відділ виконавчого апарату Житомирської районної ради), к.206 (головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату Житомирської районної ради).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
К.тел. 42-47-18, 42-47-13

Виконавчий апарат районної ради

 

Ви тут: Головна документи Документи 8 скликання Регуляторні акти Повідомлення