8 Сесія

1 Про хід виконання Комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин та охорони земель в Житомирському районі на 2007-2015 роки та внесення змін
2 Про районну Програму охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки
3 Про інформацію прокурора Житомирського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району
4 Про інформацію РВ УМВС України в Житомирській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району
5 Про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти Житомирського району
6 Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік
7 Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
8 Про стан роботи щодо здачі на архівне зберігання документів реформованих сільськогосподарських підприємств
"Про затвердження Положення про веб-сайт Житомирської районної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет
10 Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради 6 скликання
11 Про списання медичного обладнання
12 Про списання приміщення Садківської старої школи
13 Про оцінку ринкової вартості вбудованих нежитлових приміщень школи площею 52,0 кв. м., що знаходяться на балансі відділу освіти Житомирської РДА розташованих за адресою: Житомирський район, с. Глибочиця, вул.40-річчя Перемоги, 3.
14 Про передачу в оренду та встановлення орендної плати
15 Про внесення змін до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району
16 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду (став) , загальною площею 10,8066 га, яка знаходиться в оренді ФОП Лося В.О.
17 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,2203 га, яка надається в користування на умовах оренди гр. Маняченку М.А.
18 Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 1,3191 га, які надаються в користування на умовах оренди ТОВ фірма «ТЕРРА»
19 Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3998 га, яка надається в користування на умовах оренди гр. Якімову В.А.
20 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,00 га, яка надається в оренду гр. Бездєнєжному В.М.
21 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,00 га, яка надається в оренду гр. Медведюку О.В.
22 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 23,1967 га, яка надається в оренду гр. Яценку В.Б.
23 Про вихід зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації «Газета «Сільське життя» та комунального підприємства «Редакція газети «Сільське життя»
24 Про заснування друкованого засобу масової інформації Житомирської районної ради
8 Сесія-Рішення

Головне меню

Ви тут: Головна документи Архів 6 скликання VI скликання Рішення сесій 8 сесія VI скликання