26 Про Положення про порядок та умови надання громадянам разової грошової допомоги

0100

У К Р А Ї Н А

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ №115

(сьома сесія шостого скликання)

 

 

від “ 24“ травня 2011р.

 

 

Про Положення про порядок

та умови надання громадянам

разової грошової допомоги

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок та умови надання громадянам разової грошової допомоги (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Павлюка Р.В. та постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова районної ради М.А.Степаненко

 

 

 

Додаток

до рішення 7 сесії районної ради

6 скликання

від 24.05.2011р. №115

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок та умови надання

громадянам разової грошової допомоги

 

Положення визначає порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району.

 

1. Загальні положення

1.1. Разова грошова допомога (далі - допомога) може надаватись громадянам, які постійно проживають на території району.

1.2. Допомога надається малозабезпеченим непрацездатним громадянам (пенсіонерам, інвалідам), батькам багатодітних та неповних сімей, дітям-сиротам, опікунам над недієздатними особами, іншим категоріям населення. Така допомога може бути надана громадянам, які постраждали від стихійного лиха (удару блискавки, повені, урагану, пожежі тощо) або тимчасово потрапили в складне матеріальне становище (тяжке тривале захворювання, хірургічна операція, каліцтво тощо).

1.3. Допомога може надаватись у розмірі не менше 100 грн. одному і тому ж громадянину один раз на рік і тільки одним із депутатів районної ради. Питання про повторне виділення коштів за колективним зверненням депутатів вирішує голова районної ради.

2. Порядок забезпечення надання разової допомоги

2.1. Загальна сума коштів для надання допомоги визначається щорічно районною радою при розподілі коштів, отриманих від перевиконання доходної частини районного бюджету.

2.2. Кожний депутат, голова, заступник голови районної ради для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, виборцям мають у своєму розпорядженні на рік суму коштів, яка визначається окремим розпорядженням голови районної ради після прийняття рішення, визначеного пунктом 2.1.

2.3. Допомога може надаватись тільки на підставі письмової заяви

громадянина до депутата районної ради з проханням про надання матеріальної допомоги. У заяві вказується прізвище, ім'я, по батькові заявника, місце проживання, телефон та мотиви звернення.

2.4. До заяви додаються копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, 1-ї, 2-ї сторінок паспорта та сторінки, на яких відмічено останнє місце реєстрації, акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, який складений депутатами відповідної (сільської, селищної) ради та завірений керівником відповідного органу місцевого самоврядування, або медична довідка про стан здоров'я чи копія посвідчення, де вказано групу інвалідності, або копія довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності, довідка відповідних органів про те, що громадяни потерпіли від стихійного лиха, пожежі тощо.

2.5. Депутат районної ради подає письмове звернення установленої

форми голові районної ради про надання разової грошової допомоги

громадянам, в якому вказує прізвище, ім'я, по батькові цих громадян,

ідентифікаційний номер та суму допомоги кожному громадянину.

2.6. Працівники організаційного відділу виконавчого аппарату районної ради здійснюють перевірку та комплектацію необхідних документів для отримання громадянами матеріальної допомоги відповідно до п. 2.4. даного Положення. Після цього в окремому журналі здійснюється реєстрація повного комплекту документів.

2.7. Ці документи надаються для попереднього розгляду голові районної ради, який доручає організаційному відділу підготувати проект розпорядження.

2.8. Після підписання розпорядження головою районної ради, а в разі його відсутності - посадовою особою, що його заміщає, документи громадян передаються в бухгалтерію для зберігання.

2.9. Звернення громадян до голови районної ради про надання матеріальної допомоги формуються провідним спеціалістом з організаційної роботи виконавчого апарату районної ради відповідно до Закону України „Про звернення громадян".

2.10. У випадках неприйняття рішення районної ради щодо визначення суми коштів для кожного депутата, голови, заступника голови ради для надання грошової допомоги громадянам або повного використання цієї суми, депутати, голова, заступник голови ради повідомляють про це громадянам.

3. Механізм одержання допомоги

3.1. На виконання розпорядження про надання допомоги, працівниками бухгалтерія формуються списки громадян, яким надано матеріальну допомогу. Сформовані списки подаються відділенню ВАТ «Укрпошта» для відправлення поштовим переказом на домашню адресу громадян суми, вказаної в заяві із зазначенням «Разова грошова матеріальна допомога від депутата районної ради ПІБ».

3.2. Поштові витрати на переказ коштів здійснюються за рахунок коштів районного бюджету.

 

 

Заступник голови районної ради Р.В.Павлюк

 

Головне меню

Ви тут: Головна документи Архів 6 скликання VI скликання Рішення сесій 7 сесія VI скликання 26 Про Положення про порядок та умови надання громадянам разової грошової допомоги