25 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,74 га, яка надається в оренду СПП «Лад»

gerb_dok

У К Р А Ї Н А

 

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ №114

 

(сьома сесія шостого скликання)

 

 

від « 24» травня 2011 р.

 

 

Про затвердження технічної документації

по визначенню нормативної грошової оцінки

земельної ділянки сільськогосподарського

призначення площею 0,74 га, яка надається

в оренду СПП «Лад»

 

Керуючись ст.ст.43, 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” , ст. 23 Закону України „Про оцінку земель”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології, районна рада

 

Вирішила:

 

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,74 га, яка надається в оренду Сільськогосподарському приватному підприємству «Лад» для обслуговування будівель та споруд господарського двору реформованого КСП «Україна» на території Коднянської сільської ради, в зв’язку з переходом права власності на них в рахунок майнового паю за адресою: вул. Чапаєва, 48, с. Кодня, Житомирського району Житомирської області.

 

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 12752,00грн.

 

 

Голова ради М.А. Степаненко

 

Головне меню

Ви тут: Головна документи Архів 6 скликання VI скликання Рішення сесій 7 сесія VI скликання 25 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,74 га, яка надається в оренду СПП «Лад»