7 Про затвердження Положення про проведення щорічного районного конкурсу серед сільських, селищної рад на кращий санітарний стан та благоустрій території

gerb_dok

У К Р А Ї Н А

 

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ №96

 

(сьома сесія шостого скликання)

 

від “ 24 “ травня 2011р.

 

Про затвердження Положення про

проведення щорічного районного

конкурсу серед сільських, селищної

рад на кращий санітарний стан

та благоустрій території

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісій з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про проведення щорічного районного конкурсу серед сільських і селищної рад на кращий санітарний стан та благоустрій території (додаток 1).

2. Продовжити щорічний районний конкурс серед сільських та селищної рад району на кращий санітарний стан та благоустрій території.

3. Для підведення підсумків районного конкурсу утворити комісію та затвердити її склад (додаток 2).

4. Сільським та селищній радам забезпечити проведення конкурсу та підведення його підсумків згідно з Положенням, активізувати участь у ньому, покращити діяльність рад, виконкомів, громадськості у проведенні робіт по благоустрою території, провести відповідну організаційну роботу щодо утворення органів самоорганізації населення, залучення їх до участі у конкурсі.

5. Редакції газети „Сільське життя” висвітлювати хід проведення конкурсу на кращий санітарний стан та благоустрій території.

6. Рекомендувати громадським організаціям району проводити належну організаторську, роз'яснювальну роботу щодо залучення населення району для наведення чистоти і порядку у кожному населеному пункті, кожному подвір’ї, з оздоровлення довкілля та поліпшення його санітарного стану.

7. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Тарасенко К.П.) за підсумками виконання районного бюджету передбачити кошти в сумі 14,0 тис.грн. для нагородження переможців конкурсу серед сільських та селищної рад, які стали переможцями конкурсу (за перше місце - 6000грн., за друге - 5000грн., за третє - 3000грн. ).

Розпорядником даних коштів визначити районну раду.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради М.А.Степаненко

Додатки

 

Головне меню

Ви тут: Головна документи Архів 6 скликання VI скликання Рішення сесій 7 сесія VI скликання 7 Про затвердження Положення про проведення щорічного районного конкурсу серед сільських, селищної рад на кращий санітарний стан та благоустрій території