6 Про участь депутатів районної ради у роботі сесій, постійних комісій ради

gerb_dok

У К Р А Ї Н А

 

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ №95

 

(сьома сесія шостого скликання)

від «24»“ травня 2011р.

 

Про участь депутатів районної ради

у роботі сесій, постійних комісій ради

 

Розглянувши матеріали про участь депутатів районної ради у роботі сесій, постійних комісій, з метою забезпечення ефективності роботи районної ради, враховуючи вимоги Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про надання пенсій за особливі заслуги перед Україною», Регламенту роботи районної ради, рекомендації постійної комісії з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРИШИЛА:

1. Депутатам районної ради дотримуватися діючого законодавства у виконанні депутатських повноважень.

2. Наголосити депутатам районної ради на вимоги статей 16,18 та 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо зобов’язання депутатів брати участь у роботі ради, постійних комісій, а також періодично, але не рідше одного разу на рік звітувати про свою роботу перед виборцями та інформувати про проведений звіт виконавчий апарат районної ради.

3. Довести до відома депутатів районної ради, що відповідно до частини 5 статті 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійних комісій, членом якої він є, невиконання ним без поважних причин рішень та доручень ради та її органів він може бути відкликаний з депутатів районної ради.

4. З метою забезпечення ефективності роботи сесій та постійних комісій районної ради головам постійних комісій та керівникам депутатських фракцій узяти під особистий контроль та вжити заходів щодо недопущенню відсутності депутатів районної ради на засіданнях сесій та постійних комісій без поважних причин.

5. Виконавчому апарату районної ради регулярно вести облік участі депутатів районної ради у роботі ради та постійних комісій та щорічно подавати матеріали по даному питанню у постійну комісію з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради М.А.Степаненко

Додаток

Головне меню

Ви тут: Головна документи Архів 6 скликання VI скликання Рішення сесій 7 сесія VI скликання 6 Про участь депутатів районної ради у роботі сесій, постійних комісій ради