№506 "Про взяття на баланс районної ради приміщення Житомирської районної СЕС"

                                                                        герб                                         

                                                                      У К Р А Ї Н А
                                                  ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                                   РІШЕННЯ №506
                                              (двадцять шоста сесія шостого скликання)

Про взяття на баланс районної
ради приміщення Житомирської
районної СЕС

           У зв`язку з ліквідацією Житомирської районної санітарно-епідеміологічної станції, відповідно до ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, свідоцтва на право власності № 509523, серія САА від 13 вересня 2004 року, видане на підставі рішення виконкому Житомирської міської ради від 09.09.2004 року за № 549, витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно № 4822567   від 22.09.2004 року, інвентаризаційної справи № 10522 від 03.10.2001 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності від 21.07.2014р., районна рада

ВИРІШИЛА: 

1. Взяти на баланс районної ради приміщення будівлі Житомирської районної санітарно-епідеміологічної станції за адресою: м. Житомир,   вул.Щорса, 93, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району, у зв`язку з ліквідацією Житомирської районної санітарно-епідеміологічної станції як юридичної особи.

2. Доручити голові районної ради Парфентієвій Т.М. створити комісію для прийняття на баланс Житомирської районної ради приміщення будівлі Житомирської районної санітарно-епідеміологічної станції.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови районної ради Михайлова А.М.

Голова районної ради                                                        Т.М.Парфентієва

Ви тут: Головна документи Архів 6 скликання VI скликання Рішення сесій 26 сесія VI скликання №506 "Про взяття на баланс районної ради приміщення Житомирської районної СЕС"