Депутатський корпус

Депутатські фракції, групи та позафракційні депутати Житомирської районної ради 8 скликання

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

1

Романчук Олександр Володимирович

2

Павловська Юлія Юріївна

3

Жилінський Микола Іванович

4

Калабановська Леся Віталіївна

5

Павлюк Руслан Віталійович

6

Собко Тарас Дмитрович

7

Сіроватський Михайло Ярославович

8

Свірський Володимир Петрович

 

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

9

Волинець Наталя Іванівна

10

Міщенко Олександр Вікторович

11

П’ятницька Вікторія Миколаївна

12

Слобожан Юлія Михайлівна

13

Поліщук Володимир Юрійович

14

Дубенцов Олександр Володимирович

15

Воронова Людмила Миколаївна

16

Іванкевич Михайло Леонідович

17

Прилуцька Наталія Валеріївна

 

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»

18

Ясюнецький Олексій Олексійович

19

Журба Олег Олександрович

20

Томашевська Оксана Анатоліївна

21

Оверкович Галина Василівна

22

Виговський Володимир Іванович

 

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

23

Сорока Анатолій Анатолійович

24

Мальцева Юлія Сергіївна

25

Лазар Тетяна Петрівна

26

Жалінський Віталій Броніславович

27

Мітніцька Віта Юріївна

 

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

28

Кіндрась Леонід Миколайович

29

Череднік Микола Валерійович

30

Ковальова Наталія Миколаївна

31

Кондратюк Микола Васильович

32

Стах Василь Миколайович

 

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

33

Кондратюк Олександр Павлович

34

Фагоцист Любов Зіновіївна

35

Волинець Леонід Петрович

36

Бондар Людмила Василівна

37

Мельник Валерій Васильович

 

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

38

Цимбалюк Павло Петрович

39

Мущицька Юлія Ігорівна

40

Павлюк Олександр Володимирович

41

Петренко Юлія Борисівна

42

Дяченко Володимир Васильович

 

ФРАКЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

43

Уткіна Аліна Петрівна

44

Волков Тарас Олександрович

45

Фещук Микола Андрійович

46

Ярош Володимир Олексійович

 

ПОЗАФРАКЦІЙНІ ДЕПУТАТИ

47

Долганова Лариса Вікторівна

48

Сарно Андрій Васильович

49

Тичина Володимир Андрійович

50

Радушинський Дмитро Вікторович

51

Пилипчук Олександр Ігорович

52

Павленко Віктор Юрійович

 

18 Ясюнецький Олексій Олексійович
19 Журба Олег Олександрович
20 Томашевська Оксана Анатоліївна
21 Оверкович Галина Василівна
22 Виговський Володимир Іванович
Ви тут: Головна Депутатський корпус Фракції Житомирської районної ради 8 скликання