Новини

Ознайомчий візит на НВ ТОВ "Житомирбіопродукт""

1
2
3
4
5
6
7
9
8
10

19 квітня 2023 року заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій на запрошення директора Миколи Івасенка відвідав з ознайомчим візитом успішно функціонуюче з 2002 року в Житомирському районі науково-виробниче Товариство з обмеженою відповідальністю «Житомирбіопродукт» (торгова марка «Ан-нушка»).

Під час візиту Володимир Палій ознайомився з роботою підприємства, його виробничими потужностями, новітніми технологіями по виробництву продукції.

Науково-виробниче Товариство з обмеженою відповідальністю «Житомирбіопродукт» є унікальним підприємством на території Житомирського району, яке не тільки займається виготовленням продукції, а й проводить науково-дослідницьку роботу, співпрацює з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В.Громашевського», ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М.Марзєєва НАМНУ».

Діяльність підприємства направлена на випуск якісної, конкурентоспроможної продукції з рослинної сировини, вирощеної органічним землеробством. У виробництві використовуються тільки сучасні технології, наукові розробки і останні досягнення в умовах низькотемпературної переробки сировини. Продукція, яка випускається на підприємстві, не є лікарськими засобами, проте є продуктами спеціального дієтичного та функціонального споживання (рослинні олії, косметичні креми, продукти для діабетиків, низькотемпературні екстракти, шроти, клітковина, сорбенти).

Сьогодні підприємство, не зважаючи на військовий стан в країні та доволі складну економічну ситуацію, яка складалася для бізнесу в цілому, працює впевнено, сплачуючи податки, і цілеспрямовано прямує до своєї мрії – стати довершеним по якості з індивідуальним стилем роботи, зайнявши передові позиції в галузі.

Успішно функціонуючі підприємства є запорукою економічної стабільності та розвитку Житомирського району і країни в цілому.

Ви тут: Головна Ознайомчий візит на НВ ТОВ "Житомирбіопродукт""