Новини

Вітання із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

viber 2020-10-13 17-45-23

Шановні мешканці Житомирського району!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України, Днем Українського козацтва
та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

День захисників і захисниць України – це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

Захисники і захисниці України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Це свято органічно поєднується з відзначенням свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва і символізує незламний дух, вікові традиції та глибоку духовність українського народу.

Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров'ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників та захисниць української землі!

Бажаю міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях. Мирного неба над головою усім нам.
Слава Україні! Героям слава!

Заступник голови Житомирської районної ради                    Володимир Палій

Ви тут: Головна Вітання із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!