Рішення №470 «Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду про стягнення коштів з Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області на 2025-2027 роки»
| Скликання: | 8 скликання |
| Сесія: | 39 сесія |
| Тип документу: | Рішення |
| Дата: | 20.05.2025 |
| Номер документу: | 470 |
| Назва документу: | Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду про стягнення коштів з Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області на 2025-2027 роки |
| Прикріплені файли: |
|

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 470
(тридцять дев'ята сесія восьмого скликання)
від «20» травня 2025 року
Про затвердження Програми
забезпечення виконання рішень
суду про стягнення коштів з Житомирської
районної державної адміністрації
Житомирської області на 2025-2027 роки
Розглянувши звернення Житомирської районної державної адміністрації; відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації та висновки засідань постійних комісій районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 13.05.2025 року та з питань регламенту, законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування від 16.05.2025 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму забезпечення виконання рішень суду про стягнення коштів з Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області на 2025-2027 роки (додаток 1).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування.
Заступник голови районної ради В. ПАЛІЙ