Проекти рішень №--- «Про зміну найменування об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Житомирського району, що знаходиться за адресою: місто Житомир, вул. Бориса Тена, 16»

Кількість переглядів: 35
Скликання: 8 скликання
Сесія: 28 сесія
Тип документу: Проекти рішень
Дата: 03.05.2024
Номер документу: ---
Назва документу: Про зміну найменування об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Житомирського району, що знаходиться за адресою: місто Житомир, вул. Бориса Тена, 16
Прикріплені файли:


УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № ____                                                           ПРОЕКТ

(двадцять восьма сесія восьмого скликання)

 

від «17» травня 2024 року

 

Про зміну найменування об’єкта нерухомого майна
спільної власності територіальних громад, сіл, селищ,
міст Житомирського району, що знаходиться за адресою:
місто Житомир, вул. Бориса Тена, 16

 

  Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженим рішенням 20 сесії районної ради 6 скликання № 416 від 27.11.2013 р., зі змінами та доповненнями, враховуючи розпорядження голови Житомирської районної державної адміністрації від 29.10.2020 р. №343 «Про ліквідацію Територіального центру соціального обслуговування громадян Житомирського району», розпорядження голови Житомирської районної державної адміністрації від 04.11.2020 р. №350 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації  від 29.10.2020 р. №343 «Про ліквідацію Територіального центру соціального обслуговування громадян Житомирського району», рішення 3 сесії Житомирської районної ради 8 скликання від 28.12.2020 р. № 68 «Про вилучення та закріплення на праві оперативного управління», рішення 24 сесії Житомирської районної ради 8 скликання від 06.10.2023 р. № 338 «Про припинення договору на закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна за адресою: місто Житомир, вул. Б. Тена, 16, та постановку цього майна на баланс Житомирської районної ради», матеріали інвентаризаційної справи    № Ж-240011, реєстраційний номер у Реєстрі будівельної галузі ТІ01:2926-1591-1689-6232, в т.ч. Технічний паспорт на комплекс будівель та споруд громадського призначення, за адресою: Житомирська область, Житомирський район, місто Житомир, Житомирська територіальна громада, вул. Бориса Тена, 16, виготовлений ТОВ «В.А.П.» станом на 15.01.2024 р., рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку районної ради від __.05.2024 р., районна рада.

ВИРІШИЛА:

 

         1. Змінити найменування об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Житомирська область, Житомирський район, місто Житомир, вул. Бориса Тена, 16, з «Майновий комплекс будівель та споруд територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян» на «Комплекс будівель та споруд громадського призначення» в зв’язку зі зміною цілі використання нерухомого майна.

          2. Внести зміни в пункт 4 Переліку нерухомого майна (відмінного від земельних ділянок), що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирського району (надалі – Перелік), затвердженого рішенням 19 сесії Житомирської районної ради 8 скликання від 23.12.2022 р. № 285 «Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району та затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирського району в новій редакції», а саме: «найменування об’єкта» пункту 4 Переліку слід читати: «Комплекс будівель та споруд громадського призначення».

           3. Доручити заступнику голови Житомирської районної ради Палію В.М. вчинити передбачені законодавством дії щодо зміни найменування об’єкта нерухомого майна в державному реєстрі прав власності на нерухоме майно відповідно до п. 1 цього рішення.

           4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

 

 

Заступник голова районної ради                                            В. ПАЛІЙ


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь