Шановні відвідувачі!

 

 

Крутій

 

 

 

 

 

Вітаємо вас на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради.

Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації

про районну раду та її роботу.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та

іншою офіційною і, сподіваємось, корисною для вас інформацією.

 

  

Останні новини

Інформація про документообіг районної ради

Загальний документообіг районної ради зростає щороку. За 5 останніх років (з 2012 року) кількість документів, опрацьованих виконавчим апаратом районної ради, зросла у 2,5 рази або на 156%.
За 2017 рік до Житомирської районної ради надійшло 938 звернень громадян. У порівнянні з 2016 роком кількість звернень зросла на 66%. Серед зазначеної кількості звернень найбільше, а саме 844, стосувались питань, пов'язаних з галуззю охорони здоров'я: надання матеріальних допомог на лікування.
Протягом 2017 року надійшло 415 депутатських звернень, 68% яких стосувались надання матеріальних допомог: за зверненнями жителів району депутатами надано матеріальних допомог на загальну суму 1 700,8 тис. грн.
За 69 зверненнями військовослужбовців та мобілізованих військовозобов'язаних, що є жителями Житомирського району, та беруть або брали участь в Антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації у державі, виплачено разових грошових допомог у розмірі 1000 (однієї) тисячі гривень на кожну дитину віком до 18 років на загальну суму 101 тис. грн.
У 2017 році депутатами районної ради, відповідно до їх квоти, затвердженої рішенням 7 сесії 7 скликання Житомирської районної ради № 203 від 04.11.2016 р. «Про участь депутатів районної ради у розподілі коштів районного бюджету», було розподілено більше 14 млн. грн.
Із зазначеної суми найбільше коштів, а саме близько 7 млн. грн. було спрямовано на розвиток об'єктів соціально-культурної сфери сільських та селищної рад (проведення поточних та капітальних ремонтів клубних закладів, закладів дошкільної освіти, а також покращення їх матеріально-технічної бази), забезпечення розвитку мережі інтернет на їх території, ремонт доріг, тощо.
Окрім того, майже 4 млн. грн. було виділено відділу освіти Житомирської райдержадміністрації для покращення матеріально-технічної бази та проведення різного виду ремонтів у школах району. А також близько 3 млн. грн. спрямовано на галузь охорони здоров'я для закуплення новітнього медичного обладнання, проведення ремонтів приміщень закладів охорони здоров'я для покращення медичного обслуговування жителів району.

Шановні воїни - інтернаціоналісти!

Двадцять дев'ять років тому 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Через Афганістан пройшло більше 160 тис. українців, 2 378 українців, згідно офіційної статистики, загинули, 4 687 повернулися додому інвалідами.

Детальніше...

Розпочався етап подання декларацій

Шановні депутати Житомирської районної ради, голови та посадові особи сільських та селищної ради, керівники підприємств, установ, організацій Житомирської районної ради.

Наголошуємо, що з 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, який буде тривати до 00 годин 00 хвилин 1 квітня 2018 р. Подати декларацію потрібно шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Упродовж семи днів після подання декларації суб'єкт декларування має право подати виправлену декларацію.
За додатковими консультаціями звертайтеся за телефоном 42-47-13.

З повагою,
виконавчий апарат
районної ради

Щодо питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад

Розпорядженням Уряду від 31 січня 2018 р. № 60-р доручається Держгеокадастру розпочати з 1 лютого 2018 року передачу усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об'єднаних територіальних громад, крім тих земельних ділянок, які не можуть бути передані у комунальну власність.

Детальніше...

Ви тут: Головна