Інформація щодо зборів громадян за місцем проживання в Житомирському районі

Інформація щодо зборів громадян за місцем проживання
в Житомирському районі

 

№ з/п

Назва ради

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

1

Новогуйвинська селищна рада

 

 

 

 

смт. Новогуйвинське

06 червня  17:10  Будинок культури

 

смт.Озерне

05 червня  18:00  Будинок офіцерів

 

смт.Гуйва


2

Березівська сільська рада

 

 

 

 

с.Березівка


 

с.Дубовець


 

с.Черемошне


 

Військове містечко №115


3

Василівська сільська рада

 

 

 

 

с.Болярка

 

 

 

 

с.Василівка



4

Вересівська сільська рада

 

 

 

 

с.Вереси

 

 

 

5

Вертокиївська сільська рада

 

 

с.Вертокиївка

   

клуб с.Вертокиївка

с.Іванківці   БК с.Іванківці

 

с.Городище

 

клуб с.Городище

6

Високопічська  сільська рада

15.03.2019 

15-00 

 

 

с.Покостівка


 

с.Старошийка, Рудня Пошта


 

с.Висока Піч


 

житлове містечко с.Висока Піч

7

Глибочицька сільська рада

 

 

 

 

с.Глибочиця


 

с.Гадзинка, с.Вигода

 

 

 

с.Березина

 

 

8

Глибочанська сільська рада

 

 

 

 

с.Глибочок

с.Крута

 

 

 

9

Головенківська сільська рада

 25.03.2019

 

 

 

с.Головенка

с.Залізня

 

 

 

11

Заможненська сільська рада

 

 

 

 

с.Заможне

16.04.2019 

 11-00  БК села Заможне

12

Іванівська сільська рада

 

 

 

 

с.Іванівка

 

 

 

с.Барашівка

 

 

 

 

с.Давидівка, с. Бондарці

 

 

 

14

Коднянська сільська рада

 

 

 

 

с.Кодня

22.03.2019 14-00  Будинок культури с.Кодня

15

Левківська сільська рада

 

 

 

с.Левків

08.03.2019  14-00

 

с.Калинівка

 

 

 

 

с.Клітчин

 

 

 

18

Миролюбівська сільська рада

 

 

 

 

с.Миролюбівка

с.Леонівка

с.Червоний Степок

16.03.2019 

 11-00  БУдинок культури села Миролюбівка

 

 

 

 

 

 

19

Озерянківська сільська рада

 

 

 

 

с.Озерянка, с.Ріжки, с.Павленківка

 

 

 

20

Оліївська сільська рада

 

 

 

 

с.Оліївка

 13.04.2019р.

 13-00

Будинок культури 

 

с.Світин

06.04.2019р. 

10-00 

Будинок культури 

 

с.Скоморохи

 

 

 

с.Кам’янка

 06.04.2019р.

 13-00

 Будинок культури
с.Довжик  13.04.2019р.  10-00  Будинок культури
с.Сонячне  06.04.2019р.  16-00
с. Некраші 20.04.2019р. 10-00 Будинок культури
с. Троковичі 20.04.2019р. 13-00 ліцей

22

Руднє- Городищенська
сільська рада

 

 

 

 

с.Гай

 

 

 

 

с.Соснівка

 

 

 

 

с.Рудня-Городище

 

 

 

23

Садківська сільська рада

 

 

 

 

с.Садки, с.Вигода

 

 

 

24

Сінгурівська сільська рада

 

 

 

 

с.Сінгури

 

 

 

 

с.Двірець

 

 

 

 

с.Вишневе

 

 

 

 

с.Волиця

 

 

 

 

с.Пряжів

 

 

 

25

Станишівська сільська рада ОТГ

 

 

 

 

с.Зарічани

17.05.2019р.

16-00 Будинок культури

 

с.Слобода-Селець

 

 

с.Станишівка

24.05.2019р.

16-00

Будинок культури

 

с.Бистрі

 

 

 

с.Піски

31.05.2019р.

16-00

Будинок культури

 

с.Ліщин, с.Тарасівка

21.06.2019р.

16-00

Будинок культури с.Ліщин

с.Туровець, с.Мошківка, с.Буймир, с.Грабівка, с.Лісовщина

16.10.2019р.

16-00 

Старостат с.Туровець

с.Лука, с.Млинище, с.Вершина

14.06.2019р.

16-00

будинок культури с.Лука

26

Троянівська сільська рада


 

с.Троянів

30.04.19 

17-00 

 

 

с.Ставецьке

 

 

 

28

Тетерівська сільська рада ОТГ

 

 

Будинок культури с.Тетерівка

 

с.Буки

15.03.2019

12-00

клуб

 

с.Нова Рудня

 

 

 

 

с.Тетерівка

16.03.2019 

14-00 

 

 

с.Дениші

16.03.2019

11-00

Денишівська ЗОШ

 

с.Михайлівка

 

 

клуб

 

с.Улянівка

 

 

клуб

 

с.Корчак

 

 

с.Катеринівка

 

 

 

 

с.Перлявка

14.03.2019

11-00

клуб

Ви тут: Головна Збори громадян за місцем проживання