Склад постійних комісій VII скликання

РІШЕННЯ № 3 (перша сесія сьомого скликання) від «02» грудня 2015р. "Про утворення постійних комісій районної ради"

РІШЕННЯ № 9 (перша сесія сьомого скликання) від «02» грудня 2015р. "Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради"

Постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності
Голова комісії:
Котвицький Сергій Валерійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
 Заступник голови комісії
Шахова Оксана Петрівна Радикальна партія Олега Ляшка
Секретар комісії
Голік Тетяна Ігнатівна Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Члени комісії
Дєньга Віктор Анатолійович
______________________________

Кліменко Валерій Миколайович
Аграрна партія України
_______________________________

Політична Партія «Опозиційний блок»
Медведюк Олександр Володимирович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Михайлов Антон Миколайович Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»
Нижник Володимир Тимофійович ПАРТІЯ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Парфентієва Тетяна Миколаївна ПАРТІЯ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Стах Василь Миколайович Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Постійна комісія з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології
Оржехівський Володимир Миколайович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Заступник голови комісії
 Козел Василь Василійович Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія "За добробут та соціальний захист народу"
Секретар комісії
Якимець Андрій Вікторович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Члени комісії
Баранюк Олександр Олександрович Аграрна партія України
Гребенюк Микола Миколайович Радикальна партія Олега Ляшка
Журавель Геннадій Миколайович Аграрна партія України
Карчевський Руслан Анатолійович ПАРТІЯ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Козел Василь Васильович Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»
Назарчук Андрій Леонідович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Стасюк Роман Володимирович ПАРТІЯ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Попов Віктор Германович Політична Партія «Опозиційний блок»
Рєбдєв Ярослав Анатолійович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

 

Постійна комісія з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення
Голова комісії:
Гребенюк Олександр Павлович Радікальна партія Олега Ляшка
Заступник голови комісії
Гречко Анатолій Кіндратович Аграрна партія України
Секретар комісії
Нечипорук Лариса Олексіївна ПАРТІЯ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Члени комісії
Уницький Сергій Олександрович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Фещук Людмила Петрівна ПАРТІЯ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування
Голова комісії:
Вербило Лариса Василівна ПАРТІЯ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Заступник голови комісії
Приставський  Микола Миколайович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Секретар комісії
Рожко Віталій Олександрович Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Ви тут: Головна Районна рада Постійні комісії: Склад постійних комісій VII скликання