Склад постійних комісій VI скликання

Постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності

Голова комісії: Костюк Петро Іванович
Заступник голови комісії: Волотовський Петро Володимирович
Секретар комісії: Давиденко Юлія Григорівна
 Члени комісії:

Нижник Володимир Тимофійович
Павлюк Руслан Віталійович
Литвинець Олексій Кирилович
Гресь Роман Григорович
Крутій Сергій Григорович
Голік Тетяна Ігнатівна
Кур’ята Микола Станіславович
Яромов Михайло Валентинович
Орел Павло Миколайович
Довбиш Валерій Васильович
Степаненко Микола Андрійович

  

Постійна комісія з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 Голова комісії:  Козел Василь Васильович
 Заступник голови комісії:  Оржехівський Володимир Миколайович
 Секретар комісії:  Тичинська Олена Ігорівна
 Члени комісії: Пліснярський Віктор Станіславович
Щирський Юлій Зігмундович
Рибицький Сергій Валентинович
Яремчук Віктор Борисович
Матіяш Віктор Броніславович
Довбиш Юрій Григорович
Попов Олег Миколайович
Прут Микола Володимирович
Баранюк Олександр Олександрович
Давидчук Василь Аврамович
Михайлов Антон Михайлович
  

Постійна комісія з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Голова комісії:  Гребенюк Олександр Павлович
Заступник голови комісії:  Мідушевський Віктор Войцехович
Секретар комісії:  Мороз Ольга Григорівна
  Члени комісії:  Гречко Анатолій Кіндратович
Борачук Мирослава Ігорівна
Кривулін Віктор Ілліч
Фещук Людмила Петрівна
Ковальчук Олексій Григорович
Власюк Анатолій Петрович
Семенюк Микола Олександрович
  

Постійна комісія з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування 

 Голова комісії:  Вербило Ольга Анатоліївна
 Заступник голови комісії:
 Секретар комісії:  Стец Галина Анатоліївна
 Члени комісії:  Цьмох Олександр Романович
Савченко Олена Феліксівна
Ковальчук Володимир Володимирович
Бращенко Олександр Вікторович
  

Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства 

 Голова комісії:  Кур’ята Петро Володимирович
 Заступник голови комісії:  Башмаков П.В.
 Секретар комісії:  Якімець Віта Вікторівна
 Члени комісії:  Уницький Сергій Олександрович
Д'яченко Сергій Іванович
Книш Ніна Семенівна
Іваницький Микола Анатолійович
Палашкевич Олександр Анатолійович
Бродецький Валерій Станіславович
Лерман Ярослав Йосипович

Постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини

  Голова комісії:  Павлущенко Олександр Миколайович
  Заступник голови комісії: Солоп Михайло Павлович 
  Секретар комісії: Горбенко Геннадій Валентинович
 Члени комісії:

 Горницький Валентин Йосипович
Ковальчук Олександр Олексійович
Кошубський Юрій Євгенович
Рєбдєв Ярослав Анатолійович

Ви тут: Головна Районна рада Постійні комісії: Склад постійних комісій VI скликання