Оголошення

Щодо формування Координаційної ради для організації, координації впровадження та реалізації бюджету участі в Житомирському районі

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Житомирською районною радою формується Координаційна рада для організації, координації впровадження та реалізації бюджету участі в Житомирському районі, яка є постійно діючим робочим органом, що організовує та координує впровадження та реалізацію бюджету участі в Житомирському районі.
Координаційна рада формується у складі не більше 10 осіб, що обираються з числа представників територіальних громад Житомирського району.
До складу Координаційної ради включаються представники територіальних громад Житомирського району (від однієї і тієї ж територіальної громади (селищної, сільської ради) лише один представник).
Координаційна рада затверджується на термін два роки, з правом внесення змін до її складу за відповідними поданнями. Припинення членства в Координаційній раді здійснюється за власним бажанням або колегіальним рішенням з можливою рекомендацією нового члена.
Пропозиції до персонального складу Координаційної ради приймаються до 13 лютого 2017 року (включно) у приміщенні Житомирської районної ради за адресою: 10003, м.Житомир, вул.Лесі Українки, 1, каб. №204 (2-й поверх).

За довідками звертатися за тел.:42-47-18, 42-47-12, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Житомирська районна рада

Ви тут: Головна Новини Оголошення Щодо формування Координаційної ради для організації, координації впровадження та реалізації бюджету участі в Житомирському районі