Новини

З Днем Героїв!

  U Hmelnickomu vidznachat Den Geroyiv Ukrayini  PROGRAMA  1 2018 05 23 01 56 22

23 травня українці відзначають справді величне й поважне свято – День Героїв. Це свято величі духу українських вояків – борців за волю Цього дня ми вшановуємо пам'ять видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Другої Світової війни, десятиліть національного спротиву ОУН-УПА та часів відродження української державності.
Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших земляків, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Обов'язок кожного з нас — завжди пам'ятати про героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Завдяки їхній жертовності ми можемо вільно дихати й ступати по рідній землі.
Пам'ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.
День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.
У цей день хочу висловити щиру вдячність та шану тим, хто без вагань поклав своє життя мир та свободу нашої держави. Бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!
Слава Україні! Героям слава!
Голова районної ради                      Сергій Крутій.

Ви тут: Головна З Днем Героїв!