Новини

Дорогі друзі!

IMG 20190516 144128
рада

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.
Вишиванка — наша національна святиня. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Нам, українцям, дійсно пощастило з корінням та традиціями! Те, що українська вишиванка вже який рік поспіль є в топі модних тенденцій світової моди, є яскравим доказом того, що українська культура унікальна і неповторна, чим перевертає увагу всього світу!
Приємно, що з кожним роком все більше і більше людей долучається до цього свята, яке швидко розрослося до всеукраїнського рівня, а незабаром до нього почала долучатися українська діаспора, а також прихильники України. Одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.
Нам, українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки, тому бажаю всім чудового настрою та різнобарвних вражень! Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та зміцнення української ідентичності заради процвітання країни.
З повагою
Голова районної ради Сергій Крутій

 

 

 

 

Ви тут: Головна Дорогі друзі!