Новини

Щодо номеру з Єдиного державного демографічного реєстру

приклад для оформлення

      З  січня 2020 року розпочався новий етап подання декларації державними службовцями згідно закону «Про запобігання корупції». Крім звичних відомостей, в декларації з'явилась нова вимога - вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів. Унікальний номер запису в ЄДДР уже мають власники ID-карток та закордонних біометричних паспортів.

     Для отримання унікального номеру запису в реєстрі  (УНЗР)  громадянам необхідно звернутись до Міграційної служби для оформлення біометричних документів – паспорту громадянина України в вигляді ID картки, або закордонного паспорту. 

       Якщо ж потрібно отримати витяг із Єдиного державного демографічного реєстру, потрібно звернутися до будь-якого територіального відділення Державної міграційної служби. Отримання цієї довідки є безкоштовною послугою, яку мають виконати протягом трьох днів.

     На ID картці унікальний номер запису в реєстрі  (УНЗР) знаходиться внизу з правої сторони та  складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр це дата народження особи у форматі  - рік народження, місяць та дата. Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999 (для чоловіків код непарний  і розпочинається з цифр - 0001,  для жінок – парний - 0002).  Остання цифра контрольна та унікальна. Для її обчислення використовується метод розрахунку контрольних цифр у машинозчитуваній зоні паспортів за спеціальною формулою.

 

Ви тут: Головна Новини Щодо номеру з Єдиного державного демографічного реєстру