Новини

У Високій Печі увіковічнили пам'ять героя-захисника України Анатолія Потєхіна

IMGP1564
IMGP1504
IMGP1475
IMGP1509
IMGP1513
IMGP1524
IMGP1529
IMGP1538
IMGP1541
IMGP1560

7 червня, у день героїчної загибелі у 2017 році у військовому протистоянні за незалежність і територіальну цілісність України з російськими окупантами та колаборантами, щирого, добродушного, уважного до потреб інших, відповідального і, водночас, скромного офіцера-розвідника капітана Анатолія Потєхіна, на будинку, у якому він проживав з сім’єю, урочисто відкрили меморіальну гранітну дошку.

З початком неоголошеної збройної російської агресії офіцер у відставці, підприємець, волонтер, футболіст, люблячий чоловік та прекрасний батько двох дітей Анатолій Миколайович як істинний патріот повернувся до військової служби і добровольцем вирушив на фронт боронити своїх співвітчизників та Україну. 7 червня під час виконання бойового завдання поблизу селища Кам’янка Донецької області командир відділення спеціального призначення Анатолій Потєхін загинув.

Світлими спогадами про Анатолія Миколайовича поділилися та висловили його рідним і знайомим щирі слова жалю з приводу втрати славного громадянина нашої Батьківщини Високопічський сільський голова Анатолій Маслов, представник народного депутата України Віктора Развадовського депутат Житомирської районної ради Василь Козел, заступник голови Житомирської райдержадміністрації Микола Козарчук, командир Житомирської обласної територіальної оборони майор Олександр Вербило, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах та настоятель місцевого православного храму отець Віктор.

За заслуги у військовій та волонтерській діяльності, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті територіальної цілісності Української держави Житомирська районна рада нагородила Анатолія Потєхіна (посмертно) своєю найвищою відзнакою «Честь і слава Житомирського району». Посвідчення і нагрудний знак сину українського захисника Івану Потєхіну вручив заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

 

 

 

Ви тут: Головна Новини У Високій Печі увіковічнили пам'ять героя-захисника України Анатолія Потєхіна