Новини

Шановні жителі Житомирського району! Щиро вітаю вас із Днем визволення України від фашистських загарбників!

 Шановні жителі Житомирського району! Щиро вітаємо вас із Днем визволення України від фашистських загарбників! 

Це свято всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з нацистами. У ці дні ми вшановуємо відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу у запеклій боротьбі із ворогом та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Український народ вистояв і переміг під час Другої світової війни. Віримо, що зможемо подолати ворога і сьогодні.

Дорогі захисники і визволителі України, саме вам нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням. Від імені всіх жителів району дякую вам за силу духу, яскравий приклад патріотизму.

Бажаю вам, шановні ветерани, миру, добра, здоров’я, довголіття, бадьорості духу! Переконані, що Україна ніколи не забуде подвиг своїх визволителів!

З великою шаною та повагою

Голова районної ради                                                     С.Г. Крутій

   
Ви тут: Головна Новини Шановні жителі Житомирського району! Щиро вітаю вас із Днем визволення України від фашистських загарбників!