Новини

Привітання до Дня працівників поштового зв'язку

golub-614x360

Шановні працівники поштового зв'язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –
Всесвітнього дня пошти!

Це свято встановлено у 1969 році на 16 конгресі всесвітнього поштового союзу як день, який зближує країни і народи. На сьогоднішній день національний поштовий оператор України «УкрПошта» налічує майже 14 тисяч поштових відділень по всій території країни, з них близько 10 тисяч – у сільській місцевості. Понад 98 тисяч працівників, у тому числі з них понад 41 тисяча листоноші щороку здійснюють обробку та доставку споживачам майже 300 млн. поштових відправлень, 17,5 млн посилок та відправлень з оголошеною цінністю, 22 млн. переказів, доставляють понад 120 млн. пенсій.

Перші поштові служби обслуговували виключно державний апарат і лише з часом їх послуги поширилися на широкі верстви населення. І сьогодні пошта є надійним помічником органів влади та місцевого самоврядування, що виконує серйозні соціальні завдання, у тому числі інформаційне забезпечення населення, доставка пенсій, соціальних виплат, періодичних видань та поштових відправлень, а також забезпечення надання адміністративних послуг. У цьому заслуга усієї команди Укрпошти, і зокрема, листонош, - цих високоповажних людей, яких кожен радий бачити на порозі свого будинку. Приємно, що ви, поштовики, усвідомлюєте важливість своєї роботи, налагоджуєте взаємовигідну співпрацю і з населенням, і з підприємствами, установами та організаціями, дбаєте про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів. Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку Житомирського району.

Від щирого серця вітаємо вас зі святом, бажаємо всім миру, міцного здоров'я, щастя, добробуту та успіхів у вашій важливій для суспільства справі! Нехай вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними!
Голова Житомирської районної ради                                 С.Г. Крутій

Ви тут: Головна Новини Привітання до Дня працівників поштового зв'язку