Новини

27 березня 2018 року у Великому залі засідань відбувся семінар-навчання із секретарями та старостами сільських і селищної рад Житомирського району

На порядок денний було винесено важливі питання, які пов'язані із змінами у законодавстві, а також питання, з якими стикаються секретарі та старости у своїй щоденній роботі.
Зокрема, про новації в оформленні спадщини інформував приватний нотаріус Житомирського районного нотаріального округу Доброльожа В.В., про зміни в законодавстві щодо стягнення аліментів, відповідальності за їх несплату та про зміни щодо правих поховання доповів завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Мошківський Л.Б.
Шевчук Л.О., начальник відділу взаємодії з роботодавцями Житомирського міського центру зайнятості розповіла про службу зайнятості та її можливості в забезпеченні роботодавців кваліфікованим персоналом, в т.ч. і при виконання громадських робіт та інших тимчасових робіт. Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Оржехівський В.М. ознайомив присутніх з рішенням Житомирської обласної ради, яке стосується затвердження порядків відшкодування господарствам населення закуплених ними племінних телиць, нетелей, корів та установок індивідуального доїння, а також надання фінансової підтримки на розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за придбання обладнання, а також проінформував про державні програми.
Про підготовку до проведення призовної кампанії у квітні-травні 2018 року та проблемні питання, які виникають в ході її проведення, доповів т.в.о. військового комісара Житомирського об'єднаного військового комісаріату – Бєланов О.В., а про навчання у сфері цивільного захисту у 2018 році інформував начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Янєв Ф.В.
Також під час семінару-навчання було приділено увагу питанням організації діловодства та архівного зберігання документів у сільських та селищній радах, про що розповіла начальник архівного сектору райдержадмістрації Шахворост В.С.
Наприкінці семінару, Козелом В.В., депутатом районної ради, від імені народного депутата Развадовського В.Й., було передано кожній сільській раді та Новогуйвинській селищній раді багатофункціональний пристрій.
У цілому, семінар-навчання пройшов в конструктивному руслі, а роз'яснення, отримані під час роботи, дозволять секретарям та старостам уникнути багатьох проблемних питань у їх професійній діяльності.

Ви тут: Головна Новини 27 березня 2018 року у Великому залі засідань відбувся семінар-навчання із секретарями та старостами сільських і селищної рад Житомирського району