Новини

Геннадій Зубко оглянув амбулаторію у с. Вереси

ambverP9104 1
ambverP9106 1
ambverP9122 1
ambverP9127 1
ambverP9135 1
ambverP9143 1
ambverP9162 1
ambverP9165 1
ambverP9172 1

20 березня у Житомирі Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко спільно з канадськими експертами презентував проект формування мережі закладів первинної медичної допомоги у сільській місцевості та впровадження канадського досвіду організації системи охорони здоров'я.
Презентація відбулася у конгрес-центрі Житомирського медичного інституту за участю представників канадської делегації, Мінрегіону, Міністерства охорони здоров'я, інших областей України, а також медичної спільноти області.
У рамках візиту відбувся огляд амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Вереси. Віце-прем'єра під час відвідин медичного закладу супроводжували голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник обласного управління охорони здоров'я Микола Суслик, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, голова районної ради Сергій Крутій та його заступник Василь Стах, депутат обласної ради Вадим Павлюк, сільський голова Олександр Шут, директор Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький, представники засобів масової інформації.
Приймав делегацію головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко, який ознайомив поважних гостей зі станом справ у сільській амбулаторії та показав основні робочі приміщення закладу.

Як анонсував голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, у 2018 році на Житомирщині будуть побудовані перші 10 з 35 запланованих амбулаторій нового зразка з житлом для лікарів. На це спрямують 50 млн. грн. державної субвенції.

Ви тут: Головна Новини Геннадій Зубко оглянув амбулаторію у с. Вереси