Новини

Відбулося пленарне засідання 17 сесії Житомирської районної ради

7-17 2
7-17 3

    14 березня на черговому пленарному засіданні районною радою визнано повноваження депутата районної ради від БПП «Солідарність» Литвиненко А.В., обрано заступником голови районної ради депутата Стаха В.М.
    Затверджено шість технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду фізичним та юридичним особам: фізичній особі Макаренку С.О., загальною площею 10,3030 га на території Глибочицької сільської ради (землі водного фонду); ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів», площами 6,5468га та 1,3864 га на території Ліщинської сільської ради (землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами); ФГ «Василівське-2005», площею 4,1174 га, для ведення фермерського господарства на території Сінгурівської сільської ради; фізичній особі Вручинському В.І., площами 42,6333 га та 50,0000 га для ведення фермерського господарства на території Сінгурівської сільської ради.
     За зверненням громадськості та пропозицією депутата Білецького О.М. до порядку денного включено та підтримано звернення щодо засудження штурму наметового містечка під Верховною Радою України 3 березня цього року.


      Надано погодження Новогуйвинській селищній раді на розширення меж та розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт.Гуйва Новогуйвинської селищної ради; відмовлено у погодженні на отримання Приватним підприємством «Торговий дім «Бетон» спеціального дозволу дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення родовищ пісків Левківського-2 родовища.
    Ухвалено звернення до Служби безпеки України щодо незаконного розпорядження землями на територіях Вересівської та Миролюбівської сільських рад, що полягає у передачі у власність та інше право користування фізичним особам земельних ділянок, на яких розташовані громадські пасовища, що сформовані за рахунок земельних часток (паїв) громадян та інших земель реформованих КСП.
     Затверджено передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального підприємства «Редакція газети «Приміське життя» Житомирської районної ради до правонаступника – товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».
      Ухвалено ряд програм, внесено зміни окремих програм та до районного бюджету, а також до рішень щодо оплати праці керівництва та працівників ради, затверджено розпорядження голови ради та голови РДА, звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.
      За пропозицією президії та внесеними доповненнями депутатом районної ради Котвицьким С.В. на сесії затверджено план-графік звітів керівників комунальних закладів та установ району на 2018 рік, а також керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
      Скасовано рішення «Про бюджет участі (громадський бюджет) у Житомирському районі», збільшено розмір фінансових ресурсів на виконання у 2018 році Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки до 30 тис. грн. на кожного депутата.
      Більшістю голосів підтримано рішення про використання революційного прапора Організації українських націоналістів на території Житомирського району.
    Також вирішено ряд питань комунальної власності, згідно яких до комунальної власності Глибочицької та Оліївської ОТГ передано права засновників на заклади освіти та майно.
Вирішено ряд інших питань.
У роботі сесії взяли участь 33 депутати.

Ви тут: Головна Новини Відбулося пленарне засідання 17 сесії Житомирської районної ради