Новини

3 березня 2018 року було проведено Спартакіаду серед депутатів районних, сільських та селищних рад, об'єднаних територіальних громад (ОТГ) та працівників РДА Житомирського району

СП 10 23 20 Pro
СП 10 27 51 Pro
СП 10 30 21 Pro
СП 10 35 10 Pro
СП 10 36 55 Pro
СП 10 45 59 Pro
СП 10 48 09 Pro
СП 11 01 09 Pro
СП 11 09 07 Pro
СП 11 09 27 Pro
СП 11 09 27 Pro
СП 13 02 17 Pro
СП 13 10 33 Pro
СП 13 11 30 Pro

Відповідно до спільного положення райдержадміністрації, районної ради, сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Житомирської РО ВФСТ «Колос» «Про проведення Спартакіади серед депутатів районних, сільських та селищних рад, об'єднаних територіальних громад (ОТГ) та працівників РДА Житомирського району» 3 березня 2018 року було проведено Спартакіаду серед таких видів змагань: теніс настільний, армспорт, шахи, шашки, дартс, гирьовий спорт.


Було запрошено та надіслано офіційні листи з положенням на участь у даних змаганнях сільським, селищним радам та об'єднаним територіальним громадам. У зв'язку з погодними умовами та іншими обставинами нажаль взяти участь не всі змогли.
Взяли участь у даному змаганні:
Житомирська райдержадміністрація
Житомирська районна рада
Станишівська об'єднана громада
Новогуйвинська селищна рада
Василівська сільська рада
Березівська сільська рада
Садківська сільська рада
Високо Пічська сільська рада
Троянівська сільська рада

Результати участі змагання:
теніс настільни:
І місце – Уницький Сергій Олександрович– Житомирська районна рада
ІІ місце – Шульський Олександр – Станишівська ОТГ
ІІІ місце - Стужук Валерій – Садківська сільська рада
Армспорт:
До 90 кг.
І – місце Біденко Володимир Адамович – Березівська сільська рада
ІІ – Ловенюк Олександр Геннадійович – Новогуйвиська селищна рада
ІІІ – Ізюмов Олександр Васильович – Висока Піч
+ 90 кг.
І місце – Рєбдєв Ярослав Анатолійович - Житомирська районна рада
ІІ місце Чернуха Сергій Анатолійович – Березівська сільська рада
Шахи:
І місце – Дідух Олександр - Новогуйвинська селищна рада
ІІ місце – Фірфіцький Василь – Березівська сільська рада
ІІІ місце – Кравчук Микола Іванович – Василівська сільська рада
Шашки:
І місце – Чирчик Євген Леонідович – Троянівська сільська рада
ІІ місце – Андросович Петро Васильович – Василівська сільська рада
ІІІ – Шлапацький Віктор Петрович – Березівська сільська роада
Дартс
І – Турський Артем Артурович – Житомирська райдержадміністрація
ІІ – Фірфіцький Василь – Березівська сільська рада
ІІІ – Біденко В.А. – Березівська сільська рада

Гирьовий спорт
І - Ляшук Руслан Леонідович – Станишівська ОТГ
ІІ – Сіроватський Роман Ярославович – Станишівська ОТГ
ІІІ – Біденко Володимир Адамович – Березівська сільська рада

Сектором сім'ї, молоді та спорту була сформована команда працівників Житомирської райдержадміністрації:
- Оржехівський Володимир Миколайович (начальник управління агропромислового розвитку) – теніс настільний.
- Мошківський Леонід Броніславович (завідувач юридичного сектору) – дартс.
- Янєв Фелікс Вікторович (начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення) – дартс.
- Онищук Інна Петрівна (головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення) - дартс.
- Оленська Любов Вікторівна (провідний інспектор загального відділу) - шахи.
- Турський Артем Артурович (головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів) – теніс настільний, шашки.
- Мирний Володимир Володимирович (головного спеціаліста бюджетного відділу управління фінансів) –– армспорт.
- Мирна Інна Олексіївна – завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту.
- Менська Ірина Вікторівна – головний спеціаліст сектору у справах сім'ї, молоді та спорту.

Ви тут: Головна Новини 3 березня 2018 року було проведено Спартакіаду серед депутатів районних, сільських та селищних рад, об'єднаних територіальних громад (ОТГ) та працівників РДА Житомирського району