Новини

Затверджено районний бюджет Житомирського району на 2018 рік

22 грудня у Великому залі засідань відбулося пленарне засідання чергової п'ятнадцятоїї сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Крутій.
У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Микитюк, сільські голови, представники правоохоронних органів, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.
Після відкриття роботи сесії секретарем районної виборчої районної комісії Колокольцевою В.П. було представленого нового депутата районної ради Станіславова О.В., який увійшов до складу депутатського корпусу від партії Блок Петра Порошенка, замість вибувших депутатів, які були обрані до складу депутатів новоутворених об'єднаних територіальних громад.
До порядку денного п'ятнадцятої сесії було включено 44 питання. У роботі сесії районної ради взяли участь 28 депутатів.
Затвердивши порядок денний сесії, депутати прийняли низку районних програм, а саме: програму економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2018 рік, програму забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, програму про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки, програму надання окремих видів пільг громадянам Житомирського району на 2018 рік, програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки, програму організації харчування школярів у закладах загальної середньої освіти Житомирського району на 2018 рік, а також внесли зміни до районного бюджету на 2017 року та до ряду чинних програм.
Далі депутати перейшли до розгляду питання про районний бюджет на 2018 рік, визначивши доходи районного бюджету у сумі 508 949 400 грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 507 347 171 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – 1 602 229 грн.( у тому числі бюджету розвитку - 177 000 грн.); видатки районного бюджету у сумі 508 949 400 грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 507 197 171 грн., видатки спеціального фонду районного бюджету – 1 752 229 грн.
Окрім того, сесія районної ради затвердила зміни до складу Тендерного комітету районної ради та до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих Житомирської районної ради, до Регламенту Житомирської районної ради 7 скликання, до рішення районної ради 1 сесії 7 скликання №7 від 02.12. 2015р. «Про обрання складу постійних комісій районної ради», план роботи районної ради на перше півріччя 2018 року, угоду між районною радою та Станишівською сільською радою об'єднаної територіальної громади, розпорядження голови районної ради та голови райдержадміністрації, перелік об'єктів нерухомого майна територіальних громад сіл, селищ району, що підлягають приватизації у 2018 році.
На сесії прийнято звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації про недопущення реалізації «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року», а також підтримано звернення Новоград-Волинської районної ради щодо відновлення посади інспектора з відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських дорожньо -будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.
Депутатами підтримано внесення зміни та доповнення до рішення районної ради від 04.11.2016р. №203 «Про участь депутатів районної ради у розподілі коштів районного бюджету», відповідно до яких під час внесення змін до районного бюджету розподіл коштів депутатами районної ради, відповідно до квоти у розмірі 30%, здійснюватиметься за виключенням видатків, пов'язаних із наданням матеріальних допомог та видатків на потреби Станишівської і Тетерівської об'єднаних територіальних громад.
Матеріальна допомога громадянам надаватиметься депутатами відповідно до Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки.
Депутати районної ради затвердили 5 технічних документації по визначенню нормативних грошових оцінок земельних ділянок за межами населених пунктів: гр. Лук'янчуку М. М. для ведення фермерського господарства (01.02) на території Сінгурівської сільської ради по двох земельних ділянках загальною; ТзОВ «ПОЛІССЯ ЗЕРНОПРОДУКТ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02) на території Станишівської сільської ради; ТОВ «Украгротехтрейд» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Садківської сільської ради та гр. Дідику А.С. та Тарасевичу Я.А. для іншого сільськогосподарського призначення – 01.13 (обслуговування комплексу складів-зерносховищ), розташованої на території Сінгурівської сільської ради.
А також було вилучено земельну ділянки із постійного користування комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради та безоплатно передано до комунальної власності Станишівської сільської ради, оскільки на даній території знаходиться амбулаторія ЗПСМ с.Зарічани, яка вже передана районною радою у власність Станишівської ОТГ.

Ви тут: Головна Новини Затверджено районний бюджет Житомирського району на 2018 рік