Новини

У процесі підготовки до чергової 15 сесії районної ради, 15 грудня 2017 року, відбулась постійна комісія з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення районної ради

GUM40 1
GUM41 1
GUM53 1
GUM58 1
GUM61 1

У комісії взяли участь Курутій С.Г. голова райради, Білецький О.М. заступник голови райради, Микитюк С.М. голова райдержадміністрації, Козарчук М.П. заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Собко Т.Д. – головний лікарь КУ «Центральна районна лікарня, Ловинюк О.В. - голова Житомирської обласної громадської організації «Історико-патріотичне об'єднання «Пошук», працівники виконавчого апарату районної ради.

На розгляд постійної комісії виносились наступні питання:
1.Про хід виконання Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій у Житомирському районі на 2016-2018 роки.
2.Про хід виконання районної цільової Програми розвитку дошкільної освіти Житомирського району до 2017 року.
3. Про затвердження Порядку конкурсного відбору керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Житомирського району Житомирської області».
4. Про затвердження Програми організації харчування школярів у закладах загальної середньої освіти Житомирського району на 2018 рік.
5. Про проект Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2018 рік.
6. Про затвердження Програми надання окремих видів пільг громадянам Житомирського району на 2018 рік.
7. Про районну (комплексну) цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.
8. Про делегування повноважень відділу освіти Житомирської районної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про освіту».
9. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2018 року.
10. Про внесення змін до Заходів щодо реалізації районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки.
11.Про затвердження договору про надання освітніх послуг між відділом освіти Житомирської райдержадміністрації та Станишівською сільською радою.
12. Про затвердження проектів договорів райдержадміністрації з Житомирською районною організацією ВФСТ «Колос» АПК України, дитячо-юнацькою спортивною школою Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України, дитячо-юнацьким військово-патріотичним клубом «Сатурн».
Постійною комісією погоджено проекти рішень і Програм , які були включені до порядку денного комісії, та рекомендовано сесії районної ради їх затвердити.

Запропоновано доповнити Програму економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2018 рік у частині виділення коштів у 2018 році на ремонт терапевтичного відділення №2 (с.Троянів) КУ «ЦРЛ» районної ради у сумі 200 000 грн. .

Депутати також запропонували розглянути на сесії звернення до об'єданих територіальних громад району щодо участі у співфінансуванні діяльності районних спортивних комунальних установ.

Ви тут: Головна Новини У процесі підготовки до чергової 15 сесії районної ради, 15 грудня 2017 року, відбулась постійна комісія з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення районної ради