Новини

25 жовтня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

У роботі комісії взяли участь Білецький О.М. – заступник голови районної ради, Козарчук М.П.– заступник голови райдержадміністрації, директори загальноосвітніх навчальних закладів району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних підприємств і установ.
Комісія, відповідно до затвердженого порядку денного, розглянуто 18 питань, основна частина яких за рекомендацією комісії внесена на розгляд пленарного засідання.
Комісією розглянуті питання про внесення змін до Районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016 – 2018 роки, розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2021 роки, національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Житомирському районі на 2016 – 2020 роки та погоджено проект Програми розвитку архівної справи та утримання комунальної установи «Трудовий архів» Житомирської районної ради на 2018-2020 роки.
Рекомендовано районній раді затвердити Порядок отримання, обліку надходження, зберігання, розподілу, використання благодійних внесків, ведення звітності, здійснення контролю та оприлюднення інформації у сфері благодійної діяльності бюджетних установ і закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розроблений та презентований на двох комісіях районної ради заступником голови комісії з питань освіти Громадської ради при Житомирській облдержадміністрації Ржешніовецьким І.П. Також комісія погодила створення Інклюзивно-ресурсного центру Житомирського району та затвердження його Статуту, внесення змін до Статуту комунальної установи «Центральна районна лікарня» районної ради у зв'язку зі зміною її структури, рекомендовано призначити директором комунального підприємства «Центральна районна аптека №118» Житомирської районної ради виконуючу нині обов'язки директора Стретович Н.В.
Погодженно переукладення контрактів із директорами Іванівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Черемошнянської загальноосвітньої школи I-II ступенів, Кам'янської загальноосвітньої школи I-II ступенів Житомирського району Житомирської області.

Підтримано звернення Громадської організації «Житомирська обласна община вірмен «Еребуні» щодо вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу на початку 20 століття – проект звернення представлено виконавчим директором організації паном Ваге Петросяном.
Звернення депутатів Рівненської районної ради щодо скасування депутатської недоторканності за результатми голосування відхилено.
Щодо розгляду доповідної секретаря редакції газети «Приміське життя» Сень Е.П. рекомендовано сторонам трудового конфлікту вирішувати данне питання у досудовому порядку, якщо це є не можливим звернутися до суду для остаточного вирішення питання.

Ви тут: Головна Новини 25 жовтня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення.