Новини

23 жовтня 2017 року відбулися засідання двох постійних комісій

З питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування та
З питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку.

Участь у засіданнях комісій взяли Крутій Сергій Григорович – голова районної ради, Микитюк Сергій Михайлович - голова райдержадміністрації, Білецький Олег Миколайович – заступник голови районної ради, Козарчук Микола Петрович- заступник голови райдержадміністрації.
На засіданнях комісій депутати опрацьовували питання, що вносяться на розгляд чергової сесії.
Постійна комісія з питань законності, пра¬вопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування, під головуванням Л. В. Вербило, рекомендувала затвердити проект районної програми по забезпеченню здійснення Житомирською РДА повноважень, визначених законами Укра¬їни та делегованих Житомирською районною радою на 2018-2020 роки, внести зміни до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки та до Програм, прийнятих Житомирською районною радою (у зв'язку зі зміною назв окремих структурних підрозділів Житомирської райдержадміністрації та управлінь Житомирського району, які є виконавцями районних Програм). Також членами постійної комісії одноголосно було підтримано проект рішення про відмову Станишівській сільській раді об'єднаної територіальної громади у задоволенні звернення щодо безкоштовного прийняття на архівне зберігання до комунальної установи «Трудовий архів» Житомирської районної ради документів, оскільки відповідно до затверджених розцінок на послуги дана послуга є платною.
Депутатами, які входять до складу постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства, були розглянуті всі питання, які входили до порядку денного засідання комісії, та були прийняті по них відповідні рішення. Окрім того, предметом обговорення членів комісії та присутніх стало питання про хід виконання районної цільової Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Житомирському районі на 2015-2020 роки, оскільки питання регулювання чисельності безпритульних тварин у Житомирському районі потребує кардинального вирішення. Головою комісії А.В. Давидовим було внесено пропозицію про направлення листів до сільських та селищної рад з рекомендацією про виділення коштів для проведення стерилізації безпритульних тварин, а також для того, щоб сільські та селищна ради надавали свої пропозиції для вирішення цього питання, які в подальшому можуть бути реалізовані за рахунок коштів районного бюджету.
Спільними питаннями для двох комісій було розгляд звернення Рівенської районної ради щодо скасування депутатської недоторканості народних депутатів України та звернення щодо вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу. Обидва зверненні були рекомендовані для розгляду на 14 сесії Житомирської районної ради.

Ви тут: Головна Новини 23 жовтня 2017 року відбулися засідання двох постійних комісій