Новини

Про проведення 14 сесії районної ради 7 скликання

Розпорядженням голови Житомирської районної ради Крутієм С.Г. від 18 жовтня №102-ОД скликається 14 сесія районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої відбудеться 03 листопада 2017 року о 10 годині у приміщенні Великого залу засідань районної ради за адресою: м.Житомир, вул.Л.Українки,1.

На сесію внести наступні питання:

1. Про інформацію керівника Житомирської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Житомирського району.

2. Про погодження на переукладення контракту з директором Кам'янської загальноосвітньої школи I-II ступенів Житомирського району Житомирської області.
3. Про погодження на переукладення контракту з директором Черемошнянської загальноосвітньої школи I-II ступенів Житомирського району Житомирської області.
4. Про погодження на переукладення контракту з директором Іванівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Житомирського району Житомирської області.
5. Про призначення директора комунального підприємства «Центральна районна аптека №118» Житомирської районної ради та укладення контракту.
6. Про затвердження Програми протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Житомирському районі на 2018 рік.
7. Про затвердження Програми розвитку архівної справи та утримання комунальної установи «Трудовий архів» Житомирської районної ради на 2018-2020 роки.
8. Про районну Програму по забезпеченню здійснення Житомирською райдержадміністрацією повноважень, визначених законами України та делегованих Житомирською районною радою, на 2018-2020 рр.
9. Про затвердження Порядку отримання, обліку надходження, зберігання, розподілу, використання благодійних внесків, ведення звітності, здійснення контролю та оприлюднення інформації у сфері благодійної діяльності бюджетних установ і закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
10. Про створення Інклюзивно-ресурсного центру Житомирського району Житомирської області.
11. Про співфінансування проекту на 2018 рік.
12. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2017 рік.
13. Про внесення змін до Заходів щодо реалізації Районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016 – 2018 роки.
14. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2021 роки.
15. Про внесення змін до районної Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки.
16. Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Житомирському районі на 2016 – 2020 роки.
17. Про внесення змін до Програми надання шефської допомоги військовим частинам на 2017 -2018 роки.
18. Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки.
19. Про внесення змін до Програм, прийнятих Житомирською районною радою.
20. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
21. Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна закладів освіти до комунальної власності Станишівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.
22. Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна закладів охорони здоров'я до комунальної власності Станишівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.
23. Про надання дозволу на технічне переоснащення внутрішньобудинкової системи опалення, шляхом встановлення лічильників теплової енергії.
24. Про надання дозволу комунальній установі «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради на технічне переоснащення внутрішньобудинкових систем опалення, шляхом встановлення лічильників обліку теплової енергії.
25. Про надання дозволу на реконструкцію.
26. Про погодження на створення відділення та внесення змін до структури комунальної установи «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради.
27. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Центральна районна лікарня»Житомирської районної ради.
28. Про внесення змін до переліку об'єктів нерухомого майна громад сіл, селищ Житомирського району.
29. Про затвердження переліку земельних ділянок, що належать до спільної власності територіальних громад сіл,селищ району.
30. Про закріплення земельних ділянок на праві постійного користування.
31. Про передачу на баланс.
32. Про передачу в оренду.
33. Щодо відчуження майна через систему електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі.
34. Про затвердження експертної оцінки об'єкту нерухомого майна, що підлягає відчуженню (с.Висока Піч, вул.Іванова, 5а), та встановлення стартової ціни продажу.
35. Про затвердження експертної оцінки та продаж об'єкту нерухомого майна (частини приміщення за адресою: м.Житомир, вул.Вокзальна, 12).
36. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 04.08.2017р. №415 «Про надання згоди комунальному підприємству «Центральна районна аптека №118» Житомирської районної ради на продаж нерухомого майна».
37. Про внесення змін у Положення про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
38. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.05.2011р. №108 та затверджених ним Порядку і нормативів відрахування комунальними підприємствами частини прибутку.
39. Про розгляд звернення Станишівської сільської ради ОТГ щодо прийняття документів на зберігання.
40. Про надання фінансової підтримки ФОП Слідзевський С.В. з районного бюджету.
41. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
42. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації .
43. Щодо вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу.
44. Про розгляд звернення Рівенської районної ради.
45. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 50,0000 га, яка надається в оренду гр. Лук'янчуку М. М.

46. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 50,0000 га, яка надається в оренду гр. Лук'янчуку М. М.

47. Різне.

 

Ви тут: Головна Новини Про проведення 14 сесії районної ради 7 скликання