Новини

Шановні жителі Житомирського району, військовослужбовці, захисники держави та народу України!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Житомирської районної ради щиро вітають вас з Днем захисника України, з великим православним святом Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем Українського козацтва.

Це свята, що увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.
Ці знаменні дати нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею всього українського люду, Вона є покровителем українського війська, береже та захищає українських солдат.
Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни, - свята справа.
Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.
В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.
Сьогодні захисників Батьківщини вшановує вся Україна. У кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронить українську землю.
Перед ними ми схиляємося, у них вчимося любити Україну.
Від усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх громадян України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!
Тож вітаємо всіх козаків із цими радісними святами і бажаємо миру, міцного козацького здоров'я, щастя, невичерпних енергії у відродженні найкращих національних традицій та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

 

Ви тут: Головна Новини Шановні жителі Житомирського району, військовослужбовці, захисники держави та народу України!