Новини

Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!

0909 День фізкультурника

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.
З нагоди цієї події прийміть сердечні вітання з Днем фізичної культури і спорту.
За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Саме фізична культура є для людини джерелом здоров'я і довголіття.
Житомирщина завжди славилась досягненнями спортсменів, була і є пропагандистом активного способу життя.
Ми вшановуємо та висловлюємо вдячність всім спортсменам - активістам і ветеранам спортивного руху, тренерам Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України, комунальних установ «Новогуйвинської дитячо-юнацька школа» та «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Орбіта», вчителям фізичного виховання загальносвітніх закладів, спонсорам і меценатам, прихильникам та вболівальникам району.
Користуючись нагодою бажаємо усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя - міцного здоров'я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог, успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом.
Міцного всім здоров'я, миру, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

             З повагою!

Голова Житомирської
районної ради                                        С.Г.Крутій

Ви тут: Головна Новини Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!