Новини

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

1бюджетна комісія19 квітня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності у ході підготовки до позачергового пленарного засідання 24 сесії районної ради 7 скликання, яке відбудеться 24 квітня 2019 року. На розгляд постійної комісії серед інших виносились питання про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 25.02.2019 р. №815 «Про визначення розміру фінансових ресурсів на виконання у 2019 році Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки». Комісія рекомендувала сесії районної ради внести зміни до програм розвитку культури та туризму, фізкультури і спорту, футболу, територіальної оборони тощо. Також рекомендовано внести зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Детальніше: Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

У Житомирському районі запущено у дію комп'ютерний томограф.

5КТ18 квітня у некомерційному підприємстві «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради відбулася церемонія офіційного відкриття нового структурного підрозділу та запущено у дію довгоочікуваний комп’ютерний томограф.

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Ігор Гундич, начальник обласного управління охорони здоров’я Микола Суслик, голова районної ради Сергій Крутій, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, депутати обласної та районної рад.

Як повідомлялося раніше, 14 грудня 2018 року до КНП «Центральна районна лікарня» був доставлений комп’ютерний томограф з метою модернізації  матеріально-технічної бази лікувального закладу для забезпечення діагностичного процесу високотехнологічним та сучасним видом обстеження та надання якісної медичної допомоги.

Детальніше: У Житомирському районі запущено у дію комп'ютерний томограф.

Урочисте відкриття роботи Комп'ютерного томографа.

18 квітня 2019 року відбудуться урочисті заходи з нагоди офіційного відкриття роботи Компютерного томографа у приміщенні комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради. Компютерний томограф було закуплено за рахунок коштів районного, обласного, державного та сільського (селищного) бюджетів, благодійних внесків депутатів, установ, організацій району.

З Днем працівників пожежної охорони!

1326895702 den-rabotnikov-pozharnoy-ohrany-ukrainyШановні працівники пожежної охорони !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників пожежної охорони. Це свято об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Прийміть нашу вдячність за збереження тисячі  життів та матеріальних цінностей. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконанний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі. Міцного вам здоров’я, благополуччя та подальших успіхів у нелегкій та відповідальній роботі. Здоров’я, щастя, миру та добра вам і вашим родинам!

 

З повагою

Голова Житомирської районної ради                       Сергій Крутій

Оголошення про перенесення засідання постійної комісії

        Повідомляємо, що засідання постійної комісії районної ради 7 скликання з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології відбудеться 19 квітня 2019 року о 15:00 год. у Малому залі засідань районної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 1.

Оголошення про початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

Тема 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.

Тема 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад

Тема 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку

Конкурс 2019 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 22.03.2019 № 78Прийом заявок триватиме до 9 серпня. Відзначення переможців відбудеться в жовтні.

Нагадаємо, що протягом 2014 – 2018 років кращими визнано 142 практики.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»

Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінрегіону.

 

У районній раді відбулося четверте засідання комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності

 

робоча група 12-04-2019 212 квітня у малій залі Житомирської районної ради відбулося чергове засідання конкурсної комісії райради з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

За результатами розгляду конкурсної документації та інформаційних довідок про претендентів на експертну оцінку нежитлового приміщення Троянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (орієнтовною площею 30 кв.м.), що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ Житомирського району (за адресою: с. Троянів, вул. Войтицького, 37 А), члени комісії одноголосно – 9 із 11 представників – допустили до участі у конкурсі ФОП Музичука Петра Олександровича (м. Житомир) та ФОП Бондарчука Олександра Миколайовича (смт Черняхів).

Переможцем же конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності, до слова, теж одноголосно, було визнано ФОП Музичук П.О., який запропонував кращу ціну послуги і з яким згодом буде укладено договір на проведення незалежної оцінки вартості зазначеного приміщення.

Детальніше: У районній раді відбулося четверте засідання комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності

У Житомирській районній раді триває підготовка до позачергової 24 сесії районної ради 7 скликання.

У Житомирській районній раді йде підготовка до позачергової 24 сесії районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої відбудеться 24 квітня 2019 року о 10:00 годині у приміщенні Великого залу засідань районної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 1. На розгляд сесії серед інших виносяться наступні питання порядку денного: про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; . про розгляд Резолюції Всеукраїнського форуму сім’ї; про призначення директорів опорного навчального закладу «Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Житомирської районної ради та Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району тощо.

Проекти рішень з вищезазначених питань опубліковані на офіційному веб-сайті районної ради (перейти за посиланням).

У районі вшанували світлу пам’ять загиблих земляків за незалежність та територіальну цілісність України

Левків 12-04-2019Понад 5 років тому у відповідь на російську збройну агресію проти України – анексію Криму, захоплення Слов’янська, Краматорська і Дружківки, взяття російськими диверсійними загонами під контроль Горлівки та інших міст Донецької і Луганської областей – в.о. Президента України оголосив про початок з 14 квітня 2014 року Антитерористичної операції (тривала до 30 квітня 2018 року, після чого розпочалася Операція Об’єднаних Сил – комплекс військових і спеціальних організаційно-правових заходів українських силових структур, спрямований на протидію діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань на сході України, відновлення територіальної цілісності нашої Батьківщини).

З метою гідного вшанування загиблих захисників України у неоголошеній – гібридній –війні з російськими загарбниками та колаборантами, напередодні сумної дати – п’ятиріччя початку російсько-української війни - у населених пунктах Житомирського району відбулися заходи-реквієми. Зокрема, 12 квітня у Левкові заступником голови райдержадміністрації Миколою Козарчуком, заступником голови районної ради Василем Стахом і керівником фракції чорнобильців у райраді Василем Козелом до пам’ятника і на могили героїв-патріотів Олексія Шевчека, Олександра Книша та Олександра Шахрая було піднесено живі квіти.

Затим представники районної ради обговорили з Левківським сільським головою Олександром Окочею питання умов проживання й соціального захисту сімей загиблих левківців.

ГРАФІК проведення засідань постійних комісій районної ради у процесі підготовки та проведення позачергової 24 сесії районної ради

                                                               ГРАФІК

                проведення засідань постійних комісій районної ради

у процесі підготовки та проведення позачергової 24 сесії районної ради

 

№ з/п

Назва комісії

Дата та місце проведення

1.

З питань розвитку агропромислового комплексу,

земельних відносин та екології

24.04.2019р.

(середа)

09-15 год.

Малий зал засідань

2.

З питань законності, правопорядку

і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів

та місцевого самоврядування

24.04.2019р.

(середа)

09-15 год.

каб.203

3.

 

З питань бюджету та комунальної власності

 

19.04.2019р.

(п’ятниця)

10-00 год.

Малий зал засідань

Ви тут: Головна Новини