Новини

Уряд посилює обмеження задля безпеки українців

1585911010-3181

Оголошення!

УВАГА! У зв’язку з карантином особистий прийом громадян Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Житомирської районної ради скасовано.

           Для повідомлення фактів порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Житомирської районної ради ви можете звернутися через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   та по телефону,   номер якого 0412 42 47 12.

 

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

у виконавчому апараті районної ради

Укрпошта пропонує доставку виплат та товарів додому

«Укрпошта під час карантину стабільно працює та пропонує оновлені послуги. Листоноші доставляють пенсії, соцвиплати, ліки, продуктові товари додому. Укрпошта робить все, щоб люди поважного віку менше наражались на небезпеку захворювання на коронавірус, щоб наші рідні залишались вдома», - підкреслив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Так, в Укрпошті можна адресно доставити через листоношу чи скористатися онлайн послугами:

·         отримати пенсію та соціальні виплати,

·         сплатити комунальні платежі,

·         замовити ліки,

·         оформити онлайн-передплату,

·         отримати поштовий переказ «З картки додому»,

·         замовити продукти та інші товари широкого вжитку,

·         купити товари з інтернет-магазинів.

Аби замовити послуги не виходячи з дому, потрібно лише знати листоношу, яка обслуговує ваш будинок. Для цього можна заповнити коротку онлайн-форму bit.ly/lystonosha або зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9.

Просунуті користувачі інтернету можуть скористатися основними послугами через смартфон чи комп'ютер на сайті компанії чи в мобільному додатку.

Національний поштовий оператор за останні роки зазнав значних змін — стабільне зростання доходів, значне покращення якості надання послуг, лідерство у сегменті міжнародної доставки, комп'ютеризація відділень, оновлення автотранспорту. При цьому тарифи на послуги є одними із найнижчих на ринку, а основні послуги працюють онлайн для зручності усіх клієнтів.

Під час карантину компанія пропонує рішення, аби клієнти витрачали менше, і залишалися вдома. «Укрпошта і у звичайний час, і в умовах карантину працює для того, аби українці в будь-якому населеному пункті отримували всі необхідні послуги. Особливо це важливо для 15 млн жителів у невеликих містах та селах, для яких ми і пошта, і банк, і магазин, а тепер ще й аптека, бо доставляємо ліки. Для багатьох клієнтів такий «зв'язок із світом» підтримують наші листоноші. І зараз час, коли їхня робота як ніколи цінна та актуальна. Тому ми пропонуємо простий канал для знайомства з ними. Сподіваюся, ця ініціатива змотивує українців залишатися вдома, а ми подбаємо про те, щоб послуги «прийшли» до них. Звісно, в захисній масці і рукавичках», - відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

За інформацією Міністерства інфраструктури України

https://www.kmu.gov.ua/news/ukrposhta-proponuye-dostavku-viplat-ta-tovariv-dodomu-vladislav-kriklij

У Житомирській районній раді змінено електронну адресу, за якою громадяни можуть повідомляти про факти порушення антикорупційного законодавства

Повідомляємо, що з 1 квітня 2020 року у Житомирській районній раді змінено адресу електронної пошти, за якою громадяни можуть повідомляти про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Житомирської районної ради. Тепер таке повідомлення потрібно направляти на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення  корупції

у виконавчому апараті районної ради

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:
▪ Вінницька область — 61 випадок;
▪ Волинська область — 10 випадків;
▪ Дніпропетровська область — 12 випадків;
▪ Донецька область — 8 випадків;
▪ Житомирська область — 6 випадків;
▪ Закарпатська область — 24 випадки;
▪ Запорізька область — 22 випадки;
▪ Івано-Франківська область — 81 випадок;
▪ Кіровоградська область — 15 випадків;
▪ м. Київ — 180 випадків;
▪ Київська область — 70 випадків;
▪ Львівська область — 13 випадків;
▪ Луганська область — 3 випадки;
▪ Одеська область — 20 випадків;
▪ Полтавська область — 5 випадків;
▪ Рівненська область — 25 випадків;
▪ Сумська область — 30 випадків;
▪ Тернопільська область — 114 випадків;
▪ Харківська область — 1 випадок;
▪ Херсонська область — 4 випадки;
▪Хмельницька область — 7 випадків;
▪Чернівецька область — 171 випадок;
▪Черкаська область — 55 випадків;
▪Чернігівська область — 5 випадків.
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.
Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 3 квітня 2020 року до Центру надійшло 570 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 4404 повідомлення про підозру на COVID-19.
МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

МОЗ запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19

Міністерство охорони здоров'я запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19, який базується на досвіді боротьби з цією недугою в інших країнах. Про це повідомив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Вже зараз усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. На жаль, від цього вірусу немає щеплення чи ліків. Більше того, не застрахований ніхто, і захворіти може кожен. Але багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання у боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який базується на досвіді цих країн", - заявив Максим Степанов.

Протокол призначений для всіх медичних працівників, які надають медичну допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою. Його мета – встановити чіткий алгоритм призначення та застосування лікарських засобів для лікування груп пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою (COVID-19) при середньотяжкому, тяжкому та критичному її перебігу.

За інформацією Кабінету Міністрів України

https://www.kmu.gov.ua/news/moz-zaprovadilo-yedinij-derzhavnij-protokol-likuvannya-hvorih-na-covid-19

Дослідна експлуатація Електронного реєстру лікарняних готова до впровадження

Фонд соціального страхування України спільно з Пенсійним фондом України виконали всі необхідні дії щодо запуску Електронного реєстру листків непрацездатності.

Зокрема:

● затверджено Протокол про інформаційну взаємодію між Пенсійним фондом України та Фондом соціального страхування України щодо ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього;

● здійснено тестовий обмін інформацією щодо електронних листків непрацездатності;

● Пенсійним фондом створено електронні кабінети закладів охорони здоров'я (лікарів), страхувальників (роботодавців) і застрахованих осіб.

Реєстр складається із записів про тимчасову непрацездатність, що створюються автоматично програмними засобами на підставі отриманої інформації. Кожен запис включає відомості про тимчасово непрацездатну особу, унікальний номер випадку непрацездатності, номер, дату (час) реєстрації медичного висновку в електронній системі охорони здоров'я, причину та період непрацездатності, призначений режим лікування, відомості про лікаря, заклад охорони здоров'я та ін.

Лікарняний листок реєструється на підставі створеного лікарем через веб-інтерфейс медичного висновку, який засвідчує тимчасову непрацездатність. Кожен листок непрацездатності має унікальний реєстраційний номер, що формується та присвоюється автоматично.

Роботодавець через електронний кабінет може отримати інформацію про тимчасову втрату працездатності своїх працівників. На підставі зазначених даних страхувальником (роботодавцем) до Фонду соціального страхування України подається заява-розрахунок, за якою ФССУ здійснює виплати матеріального забезпечення (оплата за лікарняними, допомоги по вагітності та пологах).

Міжвідомча робоча група за участі, зокрема, представників Міністерства соціальної політики України, ФССУ, Пенсійного фонду спільно напрацювала проект Порядку видачі та продовження електронних листків непрацездатності. Система готова до дослідної експлуатації. Очікується наказ Міністерства охорони здоров'я України.

За інформацією Фонду соціального страхування України
http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/968649

 

Керівництвом районної ради запроваджуються додаткові профілактичні заходи в адміністративній будівлі районної ради, за адресою: вул. Лесі Українки, 1, м. Житомир, 10003, з метою запобігання поширенню COVID-19 на період карантину

обмеження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У зв’язку з посиленням заходів безпеки на державному рівні для боротьби з коронавірусом, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із внесеними змінами і доповненнями), Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України, Всесвітньої організації охорони здоров’я, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, враховуючи, що адміністративна будівля Житомирської районної ради, вул. Лесі Українки, 1, м. Житомир, 10003, належить до приміщень органів державної влади і органів місцевого самоврядування та є громадським місцем, відповідно до розпорядження керівництва районної ради запроваджуються додаткові профілактичні заходи в адміністративній будівлі районної ради, за адресою: вул. Лесі Українки, 1, м. Житомир, 10003, на період карантину. Окремі з цих заходів уже діють з початку оголошення карантину.

   Отже:

Детальніше: Керівництвом районної ради запроваджуються додаткові профілактичні заходи в адміністративній...

Як себе захиститися від вірусних інфекцій?

захист

 • Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям.
 • Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
 • За перших симптомів звертайтеся до лікаря.
 • У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.
 • Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд
 • Або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%.
 • Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ та з тими, хто має симптоми застуди.
 • Мінімальна дистанція — 1,5 метра.
 • Уникайте дотиків до свого обличчя
 • Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота.
 • Термічно обробляйте продукти.
 • Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.

 

Будьте здорові!!!!!!!!!!!!!

 

 

Міністерство охорони здоров’я України

https://covid19.com.ua/

Ви тут: Головна Новини