Новини

ГРАФІК проведення засідань постійних комісій районної ради у процесі підготовки та проведення позачергової 30 сесії районної ради

№ з/п

Назва комісії

Дата та місце проведення

1.

З питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

04.02.2020 року
(вівторок)
09 год. 00 хв.
Малий зал засідань

2.

З питань бюджету та комунальної власності

 

04.02.2020 року (вівторок)
 
09 год. 00 хв.
 
Малий зал засідань

Оголошення про скликання 30 сесії районної ради 7 скликання

ОГОЛОШЕННЯ

        Відповідно до розпорядження голови Житомирської районної ради 3-ОД від 21 січня 2020 року скликається 30 (позачергова) сесія Житомирської районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої відбудеться 04 лютого 2020 року о 10-00 у приміщенні Великого залу засідань районної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 1.

На сесію виносяться наступні питання:

  1) Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

2) Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна.

Проєкти рішень опубліковані на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради http://ztrada.gov.ua/

 

Виконавчий апарат районної ради

 

З Днем соборності України!

dsШановні жителі Житомирського району!

Прийміть найщиріші вітання з великим державним святом – Днем Соборності України!

Проголошений 22 січня 1919 року Акт злуки був знаковим кроком на шляху становлення України як незалежної і соборної держави. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що ми дійсно соборна держава, народ якої у єдиному пориві здатен змінити свою долю і відстояти свою незалежність. Суть задекларованої ще у минулому столітті єдності український народ відчув лише нині, у час буремних випробувань. Порушення цілісності кордонів України та недоторканості її території, спричинені анексією Криму та фактичною окупацією частини Донецької й Луганської областей, значно посилюють вагу відзначення цього Дня, зумовлюють максимальне використання потужного консолідуючого потенціалу. Цей День за нинішніх умов – привід нагадати та наголосити, що Крим – Україна, і Донбас – це Україна, й наша держава не зупиниться, аж доки не поверне захоплені країною-агресором території.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквітанння. Зичимо усім жителям нашого району безхмарного мирного неба над головою, здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни!

Пишаймося, що ми Українці!
Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!

Слава Україні
Героям слава!
Голова районної ради                         Сергій Крутій

Щодо внесення в декларацію унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

        Законом України від 02.10.2019 № 140-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції" (далі - Закон № 140-ІХ) внесено низку змін до Закону України "Про запобігання корупції" (далі - Закон), зокрема, до статті 46 Закону щодо зазначення в декларації відомостей про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (далі - УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.
        Зміни до статті 46 Закону набирають чинності 01.01.2020.
        Наразі Національне агентство готує пропозиції щодо приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до Закону № 140-ІХ.
        Зокрема, передбачається, що Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, міститиме окреме поле для зазначення УНЗР суб’єкта декларування (розділ 2.1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ декларації) та членів його сім’ї (розділ 2.2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ'Ї СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ декларації).
        У разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР, передбачається можливість обрання суб’єктом декларування відповідного значення цього поля.

Детальніше: Щодо внесення в декларацію унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

НАЗК СКАСУВАЛО ВИМОГУ ДО СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ ПОДАВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ У ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ

      Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про набуття чинності нової редакції Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої наказом Національного агентства від 12 грудня 2019 року № 168/19.

      З редакції Порядку вилучено норму, яка зобов’язувала суб’єкта декларування при звільненні за власною ініціативою подавати декларацію у день фактичного звільнення.

        «Декларація перед звільненням – декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини другої статті 45 Закону не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах “а”, “в” пункту 2 частини першої статті 3 Закону», – зазначено у чинній редакції Порядку.

        Така декларація охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду. Останнім днем такого періоду є день припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах “а”, “в” пункту 2 частини першої статті 3 Закону. Під раніше поданими деклараціями розуміються декларації, що були подані до Реєстру відповідно до Закону.

                                               За інформацією НАЗК

https://nazk.gov.ua/uk/novyny/nazk-skasuvalo-vymogu-do-sub-yektiv-deklaruvannya-podavaty-deklaratsiyu-u-den-zvilnennya/

До уваги суб’єктів декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

Так, на сайті НАЗК розміщені:

Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.

Технічна допомога щодо роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:

  • +38(044)200-06-94 або e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Графік роботи технічної допомоги:

  • понеділок – четвер: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45
  • п’ятниця: з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45

Крім цього, на вебсайті Національного агентства діє електронна форма для повідомлень про помилки під час роботи з декларацією “Технічна допомога”.

День вшанування кіборгів

GNS6Сьогодні весь український народ вшановує героїчний подвиг кіборгів – захисників Донецького аеропорту.

Бої за аеропорт тривали з травня 2014 по січень 2015 року і закінчилися після повної руйнації старого та нового терміналів.

Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських захисників, поранено понад 500. Лише з 18 по 21 січня 2015 року в результаті підриву одного з терміналів загинули 58 "кіборгів".

Перед останньою битвою українські захисники виконали Гімн України. Більшість хлопців загинули в цьому протистоянні з ворогом.

Пам'ятаймо героїчний подвиг наших Героїв!

Низький Вам уклін та вічна память!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Героям слава!

Від імені Житомирської районної ради

Голова районної ради                                           Сергій Крутій

НАЗК затвердило нову форму декларації

НАЗК затвердило нову форму декларації

ОГОЛОШЕННЯ про продовження формування списку присяжних Житомирського районного суду

ОГОЛОШЕННЯ
про продовження формування списку присяжних
Житомирського районного суду

    На підставі статей 64, 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» та подання територіального управління Державної судової адміністрації України у Житомирській області, Житомирською районною радою формується список присяжних Житомирського районного суду для подальшого його затвердження на пленарному засіданні районної ради.

Вимоги до присяжного:
1. Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, якщо інше не визначено законом.
2. Не включаються до списків присяжних громадяни:
1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;
3) які мають незняту чи непогашену судимість;
4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
6) громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років;
7) особи, які не володіють державною мовою.
3. Особа, включена до списку присяжних, зобов'язана повідомити суд про обставини, що унеможливлюють її участь у здійсненні правосуддя, у разі їх наявності.

Для включення до списку присяжних кандидат у присяжні Житомирського районного суду, який є жителем Житомирського району та місцем реєстрації його проживання є Житомирський район, подає до 03.02.2020 включно виконавчому апарату Житомирської районної ради наступні документи:
• Заява про включення до списку присяжних Житомирського районного суду Житомирської області повинна містити інформацію щодо:
- прізвища, ім'я та по батькові кандидата у присяжні;
- постійного місця проживання (місце реєстрації);
- згоди особи бути присяжним Житомирського районного суду;
- відсутності обставин, що унеможливлюють його участь у здійсненні правосуддя.

Заява повинна також містити згоду кандидата у присяжні на використання його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
До заяви додаються:
- ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації проживання кандидата);
- довідка з місця роботи (для працюючих);
- завірена фотокопія трудової книжки або пенсійного посвідчення (для непрацюючих та пенсіонерів);
- документ, що підтверджує відсутність судимостей (довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн на сайті mvs.gov.ua (при наявності електронного цифрового підпису), горизонтальна позиція – «Отримати»- «Онлайн замовлення довідки та перевірка статусу готовності» (повна форма);
- документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;
- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За довідками звертатися за тел.:42-47-13, 42-47-12
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                                                                                  Житомирська районна рада

Змінено реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів

З метою виконання наказів Міністерства фінансів України: від 22.06.2012 №758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України» (із змінами та доповненнями), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.07.2012 за №1206/21518, від 23.08.2012 №938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» (із змінами та доповненнями, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.09.2012 за №1569/21881, від 29.01.2013 №43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету» (із змінами та доповненнями), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.2013 за № 291/22823 на балансі Державної казначейської служби України відкрито рахунки за надходженнями, які будуть діяти з 01.01.2020.

     Крім того повідомляємо, що реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщено на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Веб – порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua.

Ви тут: Головна Новини