Новини

Районною радою прийнято звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України

          Житомирська районна рада звернулася до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України про запровадження (встановлення) для медичних закладів, що надають первинну медичну допомогу в сільській місцевості, обґрунтованого корегувального коефіцієнту до капітаційної ставки за обслуговування одного пацієнта у медичних закладах, що надають первинну медичну допомогу у сільській місцевості, та провести перегляд розміру базової кавітаційної ставки до економічно обґрунтованої. Відповідно до Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік визначені тарифи за надання медичних послуг, пов'язаних з первинною медичною допомогою, що встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року та становлять 370,00 грн. із застосуванням (шляхом множення) коригувальні коефіцієнтів залежно від вікової групи пацієнта. Для міської та сільської місцевості коефіцієнти однакові та не врахована щільність розташування населення в місті та на селі - висока скупченість міського населення дозволяє обходитись меншою кількістю закладів первинної медичної допомоги (амбулаторій), які, переважно являють собою великі групові лікарські практики із сконцентрованим в одному місці лікувально-діагностичним обладнанням, в той час як на селі це переважно амбулаторії моно-практики з одним лікарем, які мають великий радіус обслуговування - великі дільниці з невеликими, віддаленими один від одного малочисельним населеними пунктами, до того ж які сполучаються дорогами низької якості.
До відома: статтею 4 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» державою гарантується, що обсяг коштів Державного бюджету України, що спрямовуються на реалізацію програми медичних гарантій, щорічно визначається в Законі України про Державний бюджет України як частка валового внутрішнього продукту (у відсотках) у розмірі не менше 5 % валового внутрішнього продукту України, а видатки на програму медичних гарантій є захищеними статтями видатків бюджету. Тоді як у Державному бюджеті на 2019 рік на охорону здоров'я передбачено лише 3,8% від ВВП, а у 2018 році ця частка становила 3,5% від ВВП.

Текст звернення

Заступник начальника районного відділу поліції проінформував про діяльність підрозділу

     Житомирська районна рада на черговому пленарному засіданні, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 9 Закону України «Про Національну поліцію», заслухала заступника начальника Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Шмідта М.В. про діяльність Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Житомирського району.

Районною радою затверджено фінансові плани комунальних підприємств

     31    липня районна рада затвердила фінансові плани на 2020 рік  своїх комунальних підприємств, а саме: комунального (унітарного) підприємства «Архітектура» Житомирської районної ради, комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради та комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради. Ці документи передбачені Господарським кодексом України, а порядок їх складення передбачений  постановою Кабінету  Міністрів  України  від 13.04.2005 р. №95-р «Про складання фінансових планів підприємств», Порядком складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкту державного сектору економіки, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 р. №205.

У Житомирській районній раді новий депутат

      У Житомирській районній раді відбулося заміщення депутата замість вибулого - «вакантне місце депутата» зайняв Савенко Микола Володимирович, обраний від Житомирської районної організації Аграрної партії України. За проханням Миколи Савенка рішенням ради його включено до складу постійної депутатської комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

6 серпня 2014-го року загинув Ломачук Іван Сергійович під час бою на 43-му блокпосту під селом Степанівка.

lomachuл

Герої не вмирають!
Вони у наших серцях та вічній пам’яті.
Вони ніколи не підуть у небуття…
Ми завжди своїх Героїв пам’ятаємо,
Бо то рубець на тілі нашої землі,
Бо наші воїни пішли нас захищати,
Та найцінніше віддали — життя свої.

Засідання 26 сесії районної ради

IMG 20190731 111844 1Перед початком роботи сесії головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради Тарас Собко вручив подяки голові Житомирської районної ради Сергію Крутію та голові Житомирської РДА Сергію Микитюку за сприяння в реалізації проекту щодо закупівлі комп’ютерного томографа для районної лікарні.

Детальніше: Засідання 26 сесії районної ради

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

IMG 20190729 104549Під час засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності депутатами Житомирської районної ради рекомендовано сесії районної ради затвердити річні фінансові плани комунального підприємства «Архітектура» Житомирської районної ради, комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради.

Питання про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Центральна районна аптека №118» Житомирської районної ради комісією рекомендовано винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Також членами бюджетної комісії погоджено затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Агроводсервіс» Житомирської районної ради; внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, до розміру фінансових ресурсів на виконання у 2019 році Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки; затвердження Програми використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2019 рік; затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації; внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Детальніше: Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

У районній раді відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення

IMG 20190724 100312Під час засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоровя та соціального захисту населення, яке відбулось 24 липня 2019 року, депутатами погоджено продовження терміну дії контрактів із завідуючою районної бібліотеки для дітей Валентиною Грицюк та директором центральної районної бібліотеки Тамарою Підпокровною. Також комісією рекомендовано затвердити річні фінансові плани центру первинної медико-санітарної допомоги та центральної районної лікарні.

Членами гуманітарної комісії погоджено звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я України про забезпечення державних гарантій щодо доступності ефективного та якісного медичного обслуговування сільського населення.

Детальніше: У районній раді відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та...

Нагадуємо про перенесення засідання постійної комісії

Нагадуємо, що засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності перенесено на 29 липня 2019 року на 10:00 год

Триває підготовка до пленарного засідання 26 сесії районної ради 7 скликання

IMG 20190723 12174123 липня 2019 року відбулись засідання постійних комісій з питань законності, правопорядку та прав людини та з питань промисловості, будівництва, транспорту, звязку та житлово-комунального господарства. На розгляд постійних комісії виносились питання про вненсення змін до Регламенту районної ради 7 скликання та складу постійної комісії районної ради; про затвердження розпоряджень голови районної ради; про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки; про стан звітності депутатів перед виборцями; про стан виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі на 2016 – 2020 роки та заходи і напрямки її діяльності; щодо затвердження річного фінансового плану комунального підприємства «Архітектура» Житомирської районної ради; про хід виконання Програми залучення інвестицій в економіку Житомирського району на 2016-2020 роки; Про хід виконання районної програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирського району щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2019-2020 роки.

Під час роботи комісії депутати також підтримали пропозицію виконавчого апарату районної ради провести навчання серед депутатів районної ради щодо декларування та запобігання конфлікту інтересів та проведення відповідного тестування у вересні –жовтні поточного року.

Детальніше: Триває підготовка до пленарного засідання 26 сесії районної ради 7 скликання

Ви тут: Головна Новини