Новини

Інформація про використання коштів районного бюджету

З початку року за участю депутатів Житомирської районної ради при розподілі коштів районного бюджету понад 3,4 млн. грн. спрямовано на проведення різних видів ремонтних робіт, як капітальних, так і поточних, на об'єктах соціально-культурного значення, забезпечення покращення їх матеріально-технічного забезпечення, ремонт вуличного освітлення в населених пунктах району, а також забезпечення підключення до мережі Інтернет.

Інформація про надання адресних матеріальних допомог громадянам

За 4 місяці поточного року, депутатами районної ради надано 602,5 тис. грн. адресних матеріальних допомог громадянам Житомирського району, які потребують допомоги на лікування або перебувають у скрутному матеріальному становищі.
20 сімей військовослужбовців та мобілізованих військовозобов'язаних, що є жителями Житомирського району, отримали разові грошові допомоги на дітей віком до 18 років (включно) на загальну суму 34 тис. грн.

Щороку навесні за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України проходить акція «Майбутнє лісу - в твоїх руках»

20 квітня за запрошенням директора ДП "Житомирське ЛГ", депутата Житомирської районної ради Р. Карчевського до цієї акції долучилися голова районної ради С. Крутій та голова райдержадміністрації С. Микитюк, депутати, працівники виконавчого апарату Житомирської районної ради та держслужбовці Житомирської райдержадміністрації.
Вже втретє учасники акції працюють над відновленням лісових площ. У цьому році висадка саджанців відбулася у Тригірському лісництві.
Голови ради та райдержадміністрації, депутати, працівники районної ради та держслужбовці Житомирської райдержадміністрації висловили господарям слова вдячності за приємно і корисно проведений час.

Детальніше: Щороку навесні за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України проходить акція...

19 квітня голова районної ради Сергій Крутій взяв участь в обласній нараді

Нарада  ініціювалася Житомирською обласною радою, за участю керівництва обласної ради, голів районних рад та об'єднаних територіальних громад.
Предметом обговорення було: перевезення пільговиків залізничним транспортом, медична реформа та ремонт доріг.
Нагадуємо, що з метою вирішення даних питань, зобов'язання за виконання яких покладено на місцеві бюджети, районною радою затверджено відповідні програми, що фінансуються із районного бюджету та із бюджетів сільських, селищної рад, у т.ч. об'єднаних територіальних громад.

Запрошення на Форум

Запрошуємо Вас прийняти участь у І Регіональному форумі «Житомирщина – територія можливостей», який відбудеться 16 травня 2018 року. На Форумі буде презентовано досягнення Житомирської області у виробничій, інвестиційній, технологічній, туристично-рекреаційній, культурній, безпековій сферах, а також у процесі відкритого публічного діалогу в рамках тематичних панельних дискусій проведено обговорення проблем та перспектив розвитку Житомирщини для формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку регіону.
Форум проводиться під патронатом Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, Житомирської міської ради, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Детальна інформація про Форум за посиланням: http://forum.znau.edu.ua.

PRINT 140х128 1

Оргкомітет Форуму

Повідомлення про прийом заступником прокурора Житомирської області

У четвер, 26 квітня 2018 року, заступник прокурора Житомирської області Роксолана Гребенюк проведе особистий прийом жителів Житомирського району, який підпадає під юрисдикцію Житомирської місцевої прокуратури.
Особистий прийом відбудеться об 11.00 годині за адресою м. Житомир, вул. Леха Качинського, 2, у приміщенні Житомирської місцевої прокуратури.

Світле свято Великодня уже на порозі.

Привітайте ваших рідних і близьких із Воскресінням Христовим, побажайте їм миру та злагоди
пасха

27 березня 2018 року у Великому залі засідань відбувся семінар-навчання із секретарями та старостами сільських і селищної рад Житомирського району

На порядок денний було винесено важливі питання, які пов'язані із змінами у законодавстві, а також питання, з якими стикаються секретарі та старости у своїй щоденній роботі.
Зокрема, про новації в оформленні спадщини інформував приватний нотаріус Житомирського районного нотаріального округу Доброльожа В.В., про зміни в законодавстві щодо стягнення аліментів, відповідальності за їх несплату та про зміни щодо правих поховання доповів завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Мошківський Л.Б.
Шевчук Л.О., начальник відділу взаємодії з роботодавцями Житомирського міського центру зайнятості розповіла про службу зайнятості та її можливості в забезпеченні роботодавців кваліфікованим персоналом, в т.ч. і при виконання громадських робіт та інших тимчасових робіт. Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Оржехівський В.М. ознайомив присутніх з рішенням Житомирської обласної ради, яке стосується затвердження порядків відшкодування господарствам населення закуплених ними племінних телиць, нетелей, корів та установок індивідуального доїння, а також надання фінансової підтримки на розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за придбання обладнання, а також проінформував про державні програми.
Про підготовку до проведення призовної кампанії у квітні-травні 2018 року та проблемні питання, які виникають в ході її проведення, доповів т.в.о. військового комісара Житомирського об'єднаного військового комісаріату – Бєланов О.В., а про навчання у сфері цивільного захисту у 2018 році інформував начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Янєв Ф.В.
Також під час семінару-навчання було приділено увагу питанням організації діловодства та архівного зберігання документів у сільських та селищній радах, про що розповіла начальник архівного сектору райдержадмістрації Шахворост В.С.
Наприкінці семінару, Козелом В.В., депутатом районної ради, від імені народного депутата Развадовського В.Й., було передано кожній сільській раді та Новогуйвинській селищній раді багатофункціональний пристрій.
У цілому, семінар-навчання пройшов в конструктивному руслі, а роз'яснення, отримані під час роботи, дозволять секретарям та старостам уникнути багатьох проблемних питань у їх професійній діяльності.

Засідання робочої групи з питань використання майна районної ради від 22.03.2018 р.

У четвер 22 березня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань використання майна районної ради, на якому було розглянуто питання щодо продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна між комунальною установою «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради та ППФ «Санітас» за адресою: Житомирський район, с. Станишівка, вул. шосе Сквирське, 3, з метою розміщення аптечного пункту, надання погодження на укладення договорів оренди нерухомого майна частини нежитлового приміщення (приміщення Центральної районної лікарні) між комунальною установою «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради та ФОП Остапчук А.С., за адресою: с. Станишівка, вул. шосе Сквирське, 3, площею 15,00 кв.м., з метою розміщення буфету, комунальною установою «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради та благодійною організацією «Лікарняна каса Житомирської області» за адресою: с. Станишівка, вул. шосе Сквирське, 3, площею 10 кв.м., з метою розміщення філії благодійної організації.

Геннадій Зубко оглянув амбулаторію у с. Вереси

20 березня у Житомирі Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко спільно з канадськими експертами презентував проект формування мережі закладів первинної медичної допомоги у сільській місцевості та впровадження канадського досвіду організації системи охорони здоров'я.
Презентація відбулася у конгрес-центрі Житомирського медичного інституту за участю представників канадської делегації, Мінрегіону, Міністерства охорони здоров'я, інших областей України, а також медичної спільноти області.
У рамках візиту відбувся огляд амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Вереси. Віце-прем'єра під час відвідин медичного закладу супроводжували голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник обласного управління охорони здоров'я Микола Суслик, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, голова районної ради Сергій Крутій та його заступник Василь Стах, депутат обласної ради Вадим Павлюк, сільський голова Олександр Шут, директор Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький, представники засобів масової інформації.
Приймав делегацію головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко, який ознайомив поважних гостей зі станом справ у сільській амбулаторії та показав основні робочі приміщення закладу.

Детальніше: Геннадій Зубко оглянув амбулаторію у с. Вереси

Ви тут: Головна Новини