Новини

Оголошення про перенесення засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення

Оголошення!

       Засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення відбудеться 20 листопада 2019 року о 14-00 год. у приміщенні Малого залу засідань районної ради за адресою: м.Житомир, вулиця Лесі Українки, 1.

                                                                                                                                                         Виконавчий апарат районної ради

Над вирішенням поточних фінансових питань впродовж двох днів спільно працювали лідери депутатських фракцій та керівництво району

1 naradaЗ метою ефективного розподілу коштів районного бюджету, напередодні 28 сесії Житомирської районної ради 7 скликання та засідання її постійних депутатських комісій з ініціативи голови ради Сергія Крутія 7-8 листопада тривали робочі наради керівників фракцій, медичних комунальних неприбуткових підприємств та власне керівництва ради.

Оскільки головним розпорядником коштів районного бюджету згідно з чинним вітчизняним законодавством є голова райдержадміністрації, у заході взяли участь заступник голови РДА Микола Козарчук та начальник управління фінансів РДА Наталія Ходоровська.

Спільними відповідальними рішеннями присутні лідери депутатських фракцій та районне керівництво напрацювали шляхи фінансування нагальних найактуальніших потреб району. Серед них – співфінансування закупівлі інсуліну, ремонт комунальних доріг, реконструкції даху Троянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, очищення і дезінфекції системи водопостачання у військовому містечку №115 Березівської сільської ради тощо.

Детальніше: Над вирішенням поточних фінансових питань впродовж двох днів спільно працювали лідери...

День працівників соціальної сфери с. Сінгури

11

 

Найвища наука життя - мудрість. А найбільша мудрість - бути добрим. Саме мудрість, доброта, а ще чуйність, милосердя, залізна витримка... - риси, які притаманні працівникам соціальної сфери.
       З нагоди їх професійного свята у Сінгурах у приміщенні Житомирського районного будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня працівника соціальної сфери.

Детальніше: День працівників соціальної сфери с. Сінгури

Районному Будинку культури Житомирського району - 55 років!

155 років тому у живописному селі Сінгури Житомирського району, де проживають прекрасні, працьовиті й талановиті люди, відчинив свої двері Будинок культури.

За ці роки багато чого змінилося, але разом з тим, дещо залишилося незмінним – це любов до української пісні, рідної мови.

«Сподіваюся, що ці почуття передаватимуться з покоління в покоління. За ці 55 років Будинок культури був свідком багатьох гарних та цікавих подій. Він залишається улюбленим місцем дозвілля жителів району, острівком, де панує атмосфера щирості, доброзичливості, співдружності та натхнення.Щиро дякую творчим колективам головного храму культури району та його директору Олені Назарчук, усім учасникам художньої самодіяльності за високу майстерність і великий особистий внесок у розвиток культури Житомирського району.Бажаю, щоб і надалі районний Будинок культури збирав повні зали глядачів, щоб завжди в ньому лунали пісня і сміх, а творчі колективи працювали, прославляючи Житомирський район та Україну», - наголосив у вітальному слові голова Житомирської районної ради Сергій Крутій.

Детальніше: Районному Будинку культури Житомирського району - 55 років!

Увага!Змінено дату проведення сесії та графік засідання постійних комісій

Розпорядженням голови районної ради №83-ОД від 04.11.2019р. перенесено дату пленарного засідання 28 сесії Житомирської районної ради 7 скликання на 29 листопада 2019р.

Відповідно і змінено графік проведення засідань постійних комісій:
- З гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення - 20.11.2019р. на 10,00
- З питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів
та місцевого самоврядування - 21.11.2019р. на 15,00
-З питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства - 21.11.2019р. на 16.30
- З питань розвитку агропромислового комплексу, 
земельних відносин та екології - 22.11.2019р. на 15.00
-З питань бюджету та комунальної власності-26.11.2019р. на 10,00.

Шановні працівники соціальної сфери!

big-soc pracivnikПрийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом –

Днем працівника соціальної сфери!

Соціальна робота – це реальна допомога у вирішенні питань як сімейного, так і особистого характеру. Представники ваших служб працюють в лікарнях, місцях позбавлення волі, будинках пристарілих, дитячих будинках, школах, обслуговують одиноких непрацездатних громадян на дому, нараховують пенсії та соціальні виплати, займаються питаннями страхування та зайнятості населення. Людей вашої професії можна зустріти скрізь, де потрібна допомога: ви доглядаєте людей похилого віку і дітей з обмеженими можливостями, взаємодієте із сім'ями груп ризику, допомагаєте мігрантам адаптуватися до нових умов життя, надаєте консультації.Ваша робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми і день працівника соціальної сфери - це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Через ваші серця щоденно проходять потреби і турботи, проблеми і болі пенсіонерів і ветеранів, інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, сиріт, безробітних, немічних і одиноких. Вагомість вашої роботи важко переоцінити, адже за кожною цифрою – конкретні людські долі.

Сьогодні вашу допомогу відчуває третина жителів району, які вчасно отримують державні допомоги, пенсії, субсидії, можуть скористатися пільгами, відчувають допомогу Пенсійного фонду, опіку центру зайнятості, територіального центру по обслуговуванню одиноких громадян, управління праці та соціального захисту населення, добрі поради та консультації практичних психологів та соціальних педагогів у школах та дитячих садках. Не дивлячись на складнощі в роботі, ви знаходите сили для усмішки і доброго слова, допомагаєте людям не втратити віру в завтрашній день.

Щиро бажаю всім і кожному з вас  міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, нових успіхів у роботі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях, невичерпності життєдайної енергії для творення добра.

 

З повагою

Голова Житомирської районної ради                                               Сергій Крутій

ГРАФІК проведення засідань постійних комісій районної ради у процесі підготовки та проведення чергової 28 сесії районної ради

ГРАФІК проведення засідань постійних комісій районної ради у процесі підготовки та проведення чергової 28 сесії районної ради

№ з/п

Назва комісії

Дата та місце проведення

1.

З питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології 

06.11. 2019 року (середа)
14 год. 00 хв.Малий зал засідань

2.

З гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення

07.11.2019 року (четвер)
10 год. 00 хв.
Малий зал засідань

3.

З питань законності, 
правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування

07.11.2019 року (четвер) 
15 год. 00 хв.
Малий зал засідань

4.

З питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства

07.11. 2019р. (четвер) 
16 год. 30 хв.
Малий зал засідань 

5.

З питань бюджету та комунальної власності 

12.11. 2019 р.(вівторок)
10 год. 00 хв.
Малий зал засідань

 

Скликається 28 сесія Житомирської районної ради 7 скликання

ОГОЛОШЕННЯ

        Відповідно до розпорядження голови Житомирської районної ради № 81-ОД від 23 жовтня 2019 року скликається 28 сесія Житомирської районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої відбудеться 15 листопада 2019 року о 10-00 у приміщенні Великого залу засідань районної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 1.
Виконавчий апарат районної ради

Районному будинку культури 55 років

Запрошуємо прийняти участь у святкуванні 55-річчя від дня заснування районного будинку культури, яке відбудеться 03 листопада 2019 року о 16:00 годині у приміщенні будинку культури у селі Сінгури.IMG 20191023 142429

Детальніше: Районному будинку культури 55 років

17 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового розвитку, земельних відносин та екології

IMG 20191017 154504 417 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового розвитку, земельних відносин та екології, на якому обговорювалися пропозиції щодо звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про заборону продажу земель сільськогосподарського призначення.

В ході обговорення виникло багато питань, які необхідно більш детально вивчити та проаналізувати, а саме: хто матиме право купувати та/або використовувати землі сільськогосподарського призначення та на який термін, кому можна продавати, який механізм управління та державного регулювання ціни, як впливатиме залучення іноземних інвестицій, як прийняття Закону України про відміну мораторію впливатиме на соціальний та економічний розвиток населення та району в цілому. Для більш детального вивчення цих питань створено ініціативну групу з депутатів районної ради та представників сільськогосподарських підприємств Житомирського району.

Депутатами постійної комісії прийнято рішення, що засідання комісії залишається відкритим. Після вивчення та розгляду всіх питань та пропозицій ініціативною групою буде підготовлений обґрунтований проєкт рішення для внесення його на розгляд земельної комісії та сесії районної ради з метою прийняття рішення.

Детальніше: 17 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового...

Ви тут: Головна Новини