Шановні відвідувачі!

 

 

Крутій

 

 

 

 

 

Вітаємо вас на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради.

Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації

про районну раду та її роботу.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та

іншою офіційною і, сподіваємось, корисною для вас інформацією.

 

  

Останні новини

День вшанування кіборгів

GNS6Сьогодні весь український народ вшановує героїчний подвиг кіборгів – захисників Донецького аеропорту.

Бої за аеропорт тривали з травня 2014 по січень 2015 року і закінчилися після повної руйнації старого та нового терміналів.

Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських захисників, поранено понад 500. Лише з 18 по 21 січня 2015 року в результаті підриву одного з терміналів загинули 58 "кіборгів".

Перед останньою битвою українські захисники виконали Гімн України. Більшість хлопців загинули в цьому протистоянні з ворогом.

Памятаємо героїчний подвиг наших Героїв!

Низький Вам уклін та вічна память!

Слава Україні!

Героям слава!

Житомирською районною радою затверджено Програму розвитку футболу в Житомирському районі на 2019 – 2020 роки.

Для досягнення головної мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:

  • об'єднання зусиль щодо розвитку футболу органів державної влади, органів місцевого самоврядування, зацікавлених громадських та приватних організацій, широких верств населення;
  • розширення соціальної структури футболу в районі (розвиток сільського, шкільного, студентського та ветеранського футболу, футболу інвалідів, залучення широких верств населення до клубів уболівальників, проведення лотерей, реклами і пропаганди футболу);
  • підвищення рейтингу сільських, селищних команд, збірної команди району (участь їх у першості та кубку області та України серед аматорських команд);
  • забезпечення участі збірної команди району в чемпіонаті, першості та кубку області;
  • реконструкція та будівництво нових футбольних стадіонів та полів;
  • сприяння збільшенню спонсорських внесків на розвиток футбольних структур в районі.

Футбол як органічна складова фізичної культури і спорту є частиною культурного життя суспільства, що сприяє збереженню і зміцненню здоров'я людини, розвитку її фізичних і морально-вольових здібностей, організації змістовного дозвілля. Цей найпопулярніший вид спорту охопив усі верстви населення: ним займаються діти, молодь і ветерани, жінки, інваліди.

Детальніше...

Допомога сім'ям учасників АТО (ООС)

У 2018 році в рамках програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки 61 сім’я військовослужбовців та мобілізованих військовозобов’язаних, які є жителями Житомирського району, у т.ч. місце проживання яких зареєстровано на території Житомирського району у порядку, визначеному чинним законодавством, та беруть або брали участь в Антитерористичній операції, отримала разові грошові допомоги у загальній сумі 82 000 грн.

Програми фінансової підтримки комунальних некомерційних установ медичної галузі

Житомирською районною радою прийнято низку програм, необхідних для забезпечення жителів територіальних громад району якісними медичними послугами як на первинній так і на вторинній ланках, серед яких «Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради на 2019 рік» та «Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради на 2019 рік».

Одним із завдань реформи медичної галузі Житомирського району є підвищення доступності медичної допомоги, адже якість, сучасність, ефективність, ресурсна забезпеченість та своєчасність медичної допомоги є основою для забезпечення високого рівня здоров'я та покращення якості життя населення. Здоров'я людини є одним із найважливіших чинників розвитку економіки та добробуту населення.

Прийняті Програми сприятимуть поліпшенню стану здоров'я населення шляхом забезпечення доступної та якісної кваліфікованої медичної допомоги на первинному та вторинному рівнях.

Ви тут: Головна Головна