Житомирська районна рада

 

283594971 718662585953615 635417332286762050 n

Шановні

мешканці Житомирського району та гості сайту !  

Радий вітати Вас на сторінках офіційного сайту Житомирської районної ради.

Основними принципами місцевого самоврядування є народовладдя, законність, гласність, поєднання місцевих і державних інтересів, підзвітність та відповідальність перед територіальними громадами.

Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Представництво районної ради в інформаційному просторі - це яскраве свідчення відкритості та гласності у нашій діяльності. Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим.

 

  З повагою                                                            

  Голова Житомирської районної ради                                      Олександр Блощинський

 

 

 

Останні новини

Підготовка до 17-ї сесії районної ради

1

12-13 вересня 2022 року в рамках підготовки до пленарного засідання 17 сесії Житомирської районної ради, проведення якого заплановане на 23 вересня 2022 року, відбулися засідання президії та постійних комісій районної ради.
В роботі президії та комісій взяли участь керівництво Житомирської районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, громадськість.
У ході роботи депутати ознайомилися з питаннями порядку денного 17 сесії та заслухали роз'яснення розробників проєктів рішень. Постійними комісіями були внесені пропозиції та рекомендації до проектів рішень.
На пленарне засідання було погоджено винесення 16 питань.

Детальніше...

Оголошення про скликання 17 сесії районної ради

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження голови Житомирської районної ради №27-ОД від 22 серпня 2022 року засідання чергової 17 сесії Житомирської районної ради  8  скликання відбудеться 23 вересня 2022 року  об 11-00 год. у приміщенні районної ради за адресою: м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, велика зала засідань.

 

Виконавчий апарат районної ради

Привітання з Днем знань!

maxresdefault

Шановні педагоги, учні, батьки!

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя.

Дорогі учні! У школі перед вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Шановні освітяни! Дякуємо вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні вам за те, що ви виховали багато поколінь свідомих українців і ділитеся своїми знаннями, любов'ю та теплом.

Бажаю усім щастя, міцного здоров'я, мирного неба, натхненної праці та успіхів у навчальному році.

З повагою,

Заступник голови районної ради             Володимир Палій

Вітаємо з Днем Незалежності України!

230808431111

Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди головного свята нашої держави - Дня Незалежності України!

Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить у блакиті неба, – символ державності. Сьогодні Україна переживає найбільш важкі та драматичні виклики за всю свою історію. Тому у нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного особливого змісту.

Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну та всім, хто докладає зусиль для побудови вільної незалежної держави. Вічна пам'ять усім, хто загинув за Україну. Переконаний, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і обов’язково переможемо.

Від щирого серця зичу всім здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах та починаннях. Нехай мир і злагода панують у кожному домі.

Слава Україні!

З повагою,
Заступник голови Житомирської районної ради             Володимир ПАЛІЙ

Ви тут: Головна Головна