Шановні відвідувачі!

 

 

Крутій

 

 

 

 

 

Вітаємо вас на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради.

Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації

про районну раду та її роботу.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та

іншою офіційною і, сподіваємось, корисною для вас інформацією.

 

  

Останні новини

Відбулось святкування Дня працівників сільського господарств

1542362144 3 autozoom 960x64015 листопада 2018 року у Левківському будинку культури відбулось урочисте святкування Дня працівників сільського господарства. Голова районної ради Сергій Крутій привітав аграріїв із професійним святом. У своєму виступі голова районної ради від себе, від імені депутатського корпусу Житомирської районної ради 7 скликання та виконавчого апарату, подякував тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Сергій Крутій зазначив, що не дарма аграріїв називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави. Справедливо наголосив, що завдяки їх знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село.

Сергій Крутій вручив Почесні грамоти Житомирської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок в ефективний розвиток сільського господарства і активну участь у громадсько-суспільній діяльності Житомирського району та з нагоди професійного свята Дня працівника сільського господарства:

Детальніше...

З Днем працівників сільського господарства!

16064929 Шановні працівники сільського господарства, щиро та сердечно вітаємо вас із вашим професійним святом!

Сьогодні усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани ми адресуємо вам, дорогі аграрії! Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя всього українського нарду.  Вас по праву називають годувальниками! Завдяки вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство, яке давно вже стало важливою складовою всієї економіки України. 

Велика подяка і низький вам уклін, шановні працівники сільського господарства, за самовіддану працю, любов до рідної землі, терпіння та витримку. Нехай втілюються у життя усі плани, задуми та сподівання, а земля буде щедрою на врожаї! Бажаємо вам міцного здоров’я і благополуччя, щастя і добра, любові і достатку в домі, невичерпної наснаги, миру на нашій рідній землі, подальших успіхів в ім’я розквіту України і заради покращення добробуту Житомирського району!

Голова Житомирської районної ради                              С.Г. Крутій

8 листопада у Житомирському районі урочисто відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

99999

       "Не знаю як для кого, але для мене життя не можливе не лише без води і хліба, а й без української поезії та прози, української пісні, українського танцю… Та ще й у виконанні талановитих артистів нашого Житомирського району. Дуже шкодую, що наразі ми не маємо фінансової змоги максимально допомогти вам продемонструвати ваше зцілююче душі мистецтво на обласному, загальнодержавному і міжнародному рівнях. І це не просто поблажливі слова на вашу адресу з нагоди професійного свята. Це – констатація факту, свідченням на користь якого є і цьогорічні перемоги наших колективів як в Україні, так і за кордоном", - сказав у своєму виступі у Сінгурах під час урочистого відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, передавши сердечні вітання та побажання міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту, радісного настрою, гідної шани, щасливого довгого віку, невичерпної творчої енергії й подальших мистецьких злетів під мирним небом України артистам району від голови Житомирської районної ради Сергія Крутія та всього депутатського корпусу.

       Оголошено Подяки Житомирської районної ради за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм в роботі та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України:

Детальніше...

З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

95664050 4330839 1240995879 tanecШановні працівника культури та майстри народного мистецтва, щиро та сердечно вітаємо вас із професійним святом!

Українська культура, одна з небагатьох, яка вистояла під могутнім натиском ворожих агресивних впливів, зберегла свою унікальність, духовність та самобутність. Обраний вами професійний шлях робить вагомий внесок у формування почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в нашому суспільстві. У цей непростий час великих викликів та випробувань, коли Україна утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність, нам, як ніколи, потрібна сильна та актуальна культура, яка звернена в майбутнє, але глибоко укорінює в собі могутні національні традиції.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. 

Зичимо кожному, хто за покликом серця присвятив своє життя культурі, натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та миру!

 

Голова Житомирської районної ради                          С.Г. Крутій

Ви тут: Головна Головна