Шановні відвідувачі!

 

 

Крутій

 

 

 

 

 

Вітаємо вас на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради.

Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації

про районну раду та її роботу.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та

іншою офіційною і, сподіваємось, корисною для вас інформацією.

 

  

Останні новини

Районною радою прийнято звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України

          Житомирська районна рада звернулася до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України про запровадження (встановлення) для медичних закладів, що надають первинну медичну допомогу в сільській місцевості, обґрунтованого корегувального коефіцієнту до капітаційної ставки за обслуговування одного пацієнта у медичних закладах, що надають первинну медичну допомогу у сільській місцевості, та провести перегляд розміру базової кавітаційної ставки до економічно обґрунтованої. Відповідно до Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги на 2019 рік визначені тарифи за надання медичних послуг, пов'язаних з первинною медичною допомогою, що встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року та становлять 370,00 грн. із застосуванням (шляхом множення) коригувальні коефіцієнтів залежно від вікової групи пацієнта. Для міської та сільської місцевості коефіцієнти однакові та не врахована щільність розташування населення в місті та на селі - висока скупченість міського населення дозволяє обходитись меншою кількістю закладів первинної медичної допомоги (амбулаторій), які, переважно являють собою великі групові лікарські практики із сконцентрованим в одному місці лікувально-діагностичним обладнанням, в той час як на селі це переважно амбулаторії моно-практики з одним лікарем, які мають великий радіус обслуговування - великі дільниці з невеликими, віддаленими один від одного малочисельним населеними пунктами, до того ж які сполучаються дорогами низької якості.
До відома: статтею 4 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» державою гарантується, що обсяг коштів Державного бюджету України, що спрямовуються на реалізацію програми медичних гарантій, щорічно визначається в Законі України про Державний бюджет України як частка валового внутрішнього продукту (у відсотках) у розмірі не менше 5 % валового внутрішнього продукту України, а видатки на програму медичних гарантій є захищеними статтями видатків бюджету. Тоді як у Державному бюджеті на 2019 рік на охорону здоров'я передбачено лише 3,8% від ВВП, а у 2018 році ця частка становила 3,5% від ВВП.

Текст звернення

Заступник начальника районного відділу поліції проінформував про діяльність підрозділу

     Житомирська районна рада на черговому пленарному засіданні, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 9 Закону України «Про Національну поліцію», заслухала заступника начальника Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Шмідта М.В. про діяльність Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Житомирського району.

Районною радою затверджено фінансові плани комунальних підприємств

     31    липня районна рада затвердила фінансові плани на 2020 рік  своїх комунальних підприємств, а саме: комунального (унітарного) підприємства «Архітектура» Житомирської районної ради, комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради та комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради. Ці документи передбачені Господарським кодексом України, а порядок їх складення передбачений  постановою Кабінету  Міністрів  України  від 13.04.2005 р. №95-р «Про складання фінансових планів підприємств», Порядком складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкту державного сектору економіки, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 р. №205.

У Житомирській районній раді новий депутат

      У Житомирській районній раді відбулося заміщення депутата замість вибулого - «вакантне місце депутата» зайняв Савенко Микола Володимирович, обраний від Житомирської районної організації Аграрної партії України. За проханням Миколи Савенка рішенням ради його включено до складу постійної депутатської комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Ви тут: Головна