Шановні відвідувачі!

 

 

Крутій

 

 

 

 

 

Вітаємо вас на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради.

Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації

про районну раду та її роботу.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та

іншою офіційною і, сподіваємось, корисною для вас інформацією.

 

  

Останні новини

Щиро вітаємо із Днем Героїв!

den gerojiv 1Шановні земляки!

Щиро вітаємо із Днем Героїв!

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

В нинішній політичній ситуації це свято – нелише данина пам’яті героям минувшини, а й деньшани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життяза соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

Ми, українці, зобов’язані скинути полуду з очей та вклонитись пам’яті істинних героїв –дружинників Святослава Хороброго, звитяжних запорожців, гайдамаків Гонти та Залізняка, юних крутянців, відчайдушних холодноярців, Січових Стрільців, вояків УПА  та ще багатьох тих, хто віддав життя за Україну. Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою
Голова Житомирської районної ради               Сергій Крутій  

У Житомирі презентували книгу Марії Зіновчук «Катеринина коса»

13KK«Катеринина коса» — книга, яку 22 травня презентувала в Українському домі її авторка, щира патріотка України, жителька села Тетерівки, володарка найвищої відзнаки Житомирської районної ради «Честь і слава Житомирського району» Марія Зіновчук.

У її творчому доробку 25 збірок і книжок поезій та проз, які вона написала впродовж життя, працюючи на кондитерській фабриці і в дитячому садку.

В основу роману «Катерина коса» лягла розповідь матері авторки книги про бідоване щире кохання своєї родички, важкі роки українців у період Першої світової війни та більшовицької колективізації.

Привітати Марію Зіновчук з такої нагоди прибули діти, її колеги-митці, депутат Житомирської районної ради Лариса Вербило і представники влади.

За за активну громадську діяльність, роботу з молоддю, значний особистий внесок у розвиток культурно-історичної спадщини Житомирського району, вагомий внесок у розвиток культурно-мистецького потенціалу Житомирщини та з нагоди презентації авторського роману «Катеринина коса» Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації, премію та білу троянду – символ чистоти - авторці вручив заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

Детальніше...

Ігор Єпіфанцев – переможець конкурсного відбору на посаду директора КЗ «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання»

        IMG 20190520 103458

20 травня у приміщення малої зали Житомирської районної ради відбулися підсумкові етапи конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» райради та визначення його переможця.

Єдиний кандидат на посаду Ігор Єпіфанцев набрав 84 бали (із 100 можливих) і його кандидатура одноголосно була визнана такою, що успішно пройшла конкурсний відбір та рекомендована рішенням конкурсної комісії на затвердження черговою сесією районної ради директором комунального закладу «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Житомирської районної ради.

Детальніше...

Всесвітній День вишиванки

11Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.
Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки.

Детальніше...

Ви тут: Головна