Житомирська районна рада

 

Блощинський

Шановні жителі
Житомирського району!

 

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради радий вітати Вас на сторінках офіційного сайту Житомирської районної ради.


Основними принципами місцевого самоврядування є народовладдя, законність, гласність, поєднання місцевих і державних інтересів, підзвітність та відповідальність перед територіальними громадами.

Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Представництво районної ради в інформаційному просторі - це яскраве свідчення відкритості та гласності у нашій діяльності. Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим.

  З повагою                                                            

  Голова Житомирської районної ради                                      Олександр Блощинський

 

 

 

Останні новини

Засідання 6 сесії районної ради 8 скликання

154815536 870764990165782 7681456283763403464 n

25 лютого 2021 року у великому залі засідань, під головуванням голови районної ради Олександра Блощинського, відбулась 6 сесія районної ради 8 скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь 43 депутати районної ради, новопризначений голова Житомирської районної державної адміністрації Юрій Денисовець та окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

Вшанування Героїв Небесної Сотні

небесна сотня

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу нашої рідної країни.
Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.
Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

Слава Українському народові!
Вічна слава Героям!

З повагою,
голова Житомирської районної ради                             Олександр БЛОЩИНСЬКИЙ

Підготовка до пленарного засідання 6 сесії

152382480 868499627058985 7725726152639393027 n

У Житомирській районній раді триває процес підготовки до пленарного засідання 6 сесії.

18-19 лютого 2021 року депутати районної ради працювали у на засіданні президії та постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд шостої сесії районної ради.Участь у роботі президії, постійних комісій районної ради взяли голова районної ради Олександр Блощинський, заступник голови райдержадміністрації Катерина Мельник, заступник голови районної ради Володимир Палій, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Галина Оверкович.

Детальніше...

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афган   

  Шановні учасники бойових дій, ветерани війни в Афганістаністані, 

члени сімей воїнів-афганців!

      Минають роки, змінюється світ, приходять нові покоління, проте у пам’яті людській назавжди викарбувалося почуття глибокої поваги та вдячності героїчним воїнам-інтернаціоналістам, які, несучи свою нелегку службу в гарячих точках планети, ризикували при цьому не лише своїм здоров’ям, а й життям.

     У цей день від імені депутатського корпусу районної ради і себе особисто низько схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, хто, виконуючи свій військовий і громадянський обов’язок, назавжди залишився лежати під чужим далеким небом.

       Сьогодні успіх міжнародних миротворчих місій багато в чому залежить від представників України. Кращі сини й доньки молодої незалежної держави з честю несуть наш прапор, стверджуючи вічні поняття: відвага, милосердя, самопожертва та гуманізм.

      Переконаний, що ваш подвиг – найкращий приклад для відродження у наших співгромадян, насамперед молоді, таких украй необхідних суспільству рис, як любов до Батьківщини, мужність та благородство. 

       Щастя вам, міцного здоров’я, довгих років плідного життя, душевних сил та підтримки близьких!


З глибокою шаною і повагою,
Голова Житомирської районної ради                         Олександр Блощинський

Ви тут: Головна Головна