Шановні відвідувачі!

 

 

Крутій

 

 

 

 

 

Вітаємо вас на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради.

Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації

про районну раду та її роботу.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та

іншою офіційною і, сподіваємось, корисною для вас інформацією.

 

  

Останні новини

Інформація про використання коштів районного бюджету

З початку року за участю депутатів Житомирської районної ради при розподілі коштів районного бюджету понад 3,4 млн. грн. спрямовано на проведення різних видів ремонтних робіт, як капітальних, так і поточних, на об'єктах соціально-культурного значення, забезпечення покращення їх матеріально-технічного забезпечення, ремонт вуличного освітлення в населених пунктах району, а також забезпечення підключення до мережі Інтернет.

Інформація про надання адресних матеріальних допомог громадянам

За 4 місяці поточного року, депутатами районної ради надано 602,5 тис. грн. адресних матеріальних допомог громадянам Житомирського району, які потребують допомоги на лікування або перебувають у скрутному матеріальному становищі.
20 сімей військовослужбовців та мобілізованих військовозобов'язаних, що є жителями Житомирського району, отримали разові грошові допомоги на дітей віком до 18 років (включно) на загальну суму 34 тис. грн.

Щороку навесні за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України проходить акція «Майбутнє лісу - в твоїх руках»

20 квітня за запрошенням директора ДП "Житомирське ЛГ", депутата Житомирської районної ради Р. Карчевського до цієї акції долучилися голова районної ради С. Крутій та голова райдержадміністрації С. Микитюк, депутати, працівники виконавчого апарату Житомирської районної ради та держслужбовці Житомирської райдержадміністрації.
Вже втретє учасники акції працюють над відновленням лісових площ. У цьому році висадка саджанців відбулася у Тригірському лісництві.
Голови ради та райдержадміністрації, депутати, працівники районної ради та держслужбовці Житомирської райдержадміністрації висловили господарям слова вдячності за приємно і корисно проведений час.

Детальніше...

19 квітня голова районної ради Сергій Крутій взяв участь в обласній нараді

Нарада  ініціювалася Житомирською обласною радою, за участю керівництва обласної ради, голів районних рад та об'єднаних територіальних громад.
Предметом обговорення було: перевезення пільговиків залізничним транспортом, медична реформа та ремонт доріг.
Нагадуємо, що з метою вирішення даних питань, зобов'язання за виконання яких покладено на місцеві бюджети, районною радою затверджено відповідні програми, що фінансуються із районного бюджету та із бюджетів сільських, селищної рад, у т.ч. об'єднаних територіальних громад.

Ви тут: Головна