Інформація

2 грудня 2011 року відбулося засідання робочої групи з питань використання майна Житомирської районної ради на якому було погоджено передачу в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «НЛРЦ» Асклепій» частини приміщення КП «Центральна районна аптека №118» за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 12. Приміщення аптеки в с. Висока Піч, вул. Іванова, б.5 ПП Ковальській О.А.

Крім того було погоджено надати дозвіл на оренду приміщень комунальної установи «Центральна районна лікарня», які знаходяться за адресою: с.Тетерівка, вул. Шевченко, 42 (в приміщенні амбулаторії). Площа оренди 19,4 кв. м. (під аптеку).

-с. Глибочиця, вул. Грушевського, 2а (в приміщенні амбулаторії). Площа оренди 1,5 кв. м. (під аптеку).

-с. Вереси, вул. Леніна, 14. Площа оренди 11,06 кв. м. (в приміщенні амбулаторії), під аптеку.

с. Миролюбівка, вул. Культосвіти, 9 (в приміщенні ФАПу) Площа оренди 1,5 кв. м. (під аптеку), після оголошення про оренду в засобах масової інформації та на веб-сайті районної ради, а також у разі надходження двох і більше заяв, робочою групою буде оголошено конкурс на право оренди по визначенню переможця.

Також було погоджено надання дозволу на продовження договорів оренди КУ «Центральна районна лікарня» 8 суб’єктам підприємництва.

Договір оренди нерухомого та іншого майна набирає чинності виключно після затвердження головою районної ради або заступником голови ради, у випадку виконання ним обов’язків голови ради.

Вирішили також погодити укладання договору оренди між відділом освіти РДА та Корчацькою сільською радою для розміщення дошкільного закладу в Корчацькій ЗОШ I-III ст. і рекомендувати голові районної ради затвердити даний договір.


 

Пропонуємо наявне вільне нерухоме майно, що перебуває у спільній власності

територіальних громад сіл та селищ району, яке на даний час

не використовується та може бути надано в оренду

Назва балансо
утримувача

Місце
знаходження об'єкту оренди

Загальна площа (кв.м)

Тип

нерухомого майна

(поверх, цокольне, підвальне)

Пропозиції щодо викори-
стання (офіс, склад, тощо)

Контакт
ний телефон

1

2

3

4

5

6

Комунальне підприємство

«Центральна
районна

аптека №118»

Житомирської районної ради

с.Висока Піч

вул. Іванова,5

60,75

 

Нежиле

приміщення

(1-й поверх)

Медична та фармацевтична

практика

36-04-57

36-15-37