7-35 1131 Про передачу майна у комунальну власність Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області

 

герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ №1131
(тридцять п'ята сесія сьомого скликання)

від  «20» жовтня 2020 р.

Про передачу майна у комунальну власність
Тетерівської сільської ради

Житомирського району Житомирської області

Керуючись статтями 43, 60 та п. 10 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», ст. 89 Бюджетного кодексу України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.04.2020р. № 481-р «Про затвердження Перспективного плану формування територій громад Житомирської області», враховуючи рішення Тетерівської сільської ради об'єднаної територіальної громади від  08.09.2020 р. №2704, «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності сільської громади та взяття на баланс Тетерівської сільської ради закладів освіти та охорони здоров'я», рекомендації постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності  районної ради від 16.10.2020 р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району у комунальну власність Тетерівської  сільської ради Житомирського району Житомирської області: будівлю Високопічської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, за адресою: Житомирський район, Житомирська область, село Висока Піч, вулиця Іванова, буд. № 1А, приміщення Покостівського ФП, за адресою:  Житомирський район, Житомирська область, село Покостівка, вулиця Московська, буд. № 1, приміщення Старошиєцького ФАП, за адресою:  Житомирський район, Житомирська область, село Старошийка, вулиця М.Грушевського, з приналежними до них допоміжними, господарськими, іншими будівлями і спорудами та іншим рухомим, нерухомим й індивідуально визначеним майном.

2.  Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради провести передачу майна у комунальну власність Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області відповідно до пункту 1 цього рішення із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством за актами приймання-передачі.

3.   Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району у комунальну власність Тетерівської  сільської ради Житомирського району Житомирської області приміщення Високопічської школи, за адресою: Житомирський район, Житомирська область, село Висока Піч, вулиця Полупанова, буд. № 1, та приміщення Високопічської школи, за адресою: Житомирський район, Житомирська область, село Висока Піч, вулиця Воронкіна, буд. № 13, з приналежними до них допоміжними, господарськими, іншими будівлями і спорудами та іншим рухомим, нерухомим й індивідуально визначеним майном.

4.  Відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді і спорту Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області провести передачу майна у комунальну власність Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області відповідно до пункту 3 цього рішення із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством за актами приймання-предачі.

5.  Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району у комунальну власність Тетерівської  сільської ради Житомирського району Житомирської області приміщення Високопічської школи мистецтв, за адресою: Житомирський район, Житомирська область, село Висока Піч, вулиця Воронкіна, буд. № 22, з приналежними до нього допоміжними, господарськими, іншими будівлями і спорудами та іншим рухомим, нерухомим й індивідуально визначеним майном.

6.  Сектору культури і туризму Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області провести передачу майна у комунальну власність Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області відповідно до пункту 5 цього рішення із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством за актами приймання-передачі.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Заступник голови  районної  ради                                                          В.СТАХ

 

Ви тут: Головна документи VII скликання Рішення сесій 7-35 1131 Про передачу майна у комунальну власність Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області