7-35 1130 Про передачу прав засновника Тетерівській сільській раді Житомирського району Житомирської області

 

герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ №1130
(тридцять п'ята сесія сьомого скликання)

від  «20» жовтня 2020 р.

Про передачу прав засновника
Тетерівській сільській раді

Житомирського району
Житомирської області

Керуючись статтями 43, 60 та п. 10 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», ст. 89 Бюджетного кодексу України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.04.2020р. № 481-р «Про затвердження Перспективного плану формування територій громад Житомирської області», враховуючи рішення Тетерівської сільської ради об'єднаної територіальної громади від  08.09.2020 р. №2704, «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності сільської громади та взяття на баланс Тетерівської сільської ради закладів освіти та охорони здоров'я», рекомендації постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності  районної ради від 16.10.2020 р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Передати безоплатно Тетерівській сільській раді Житомирського району Житомирської області права засновника комунальних закладів:

1)  Загальноосвітніх закладів освіти: Високопічської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Житомирського району Житомирської області (код за ЄДРПОУ 22060681) та Високопічської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Житомирського району, Житомирської області (код за ЄДРПОУ 22060698) разом із закріпленими за ними майном (основними засобами, нематеріальними активами, фондами та матеріальними цінностями), правами та обов'язками;

2) Позашкільного закладу, який належить до сфери культури: Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Високопічська школа мистецтв» Житомирської районної ради (код за ЄДРПОУ 20411780), разом із закріпленим за ними майном (основними засобами, нематеріальними активами, фондами та матеріальними цінностями), правами та обов'язками.

2.  Рекомендувати Тетерівській сільській раді Житомирського району Житомирської області (у разі прийняття прав засновника) затвердити зміни до Статутів загальноосвітніх закладів освіти та позашкільного закладу у сфері культури, зазначених у п. 1 цього рішення.

3.  Відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області забезпечити передачу вказаних у п. 1 цього рішення загальноосвітніх закладів освіти, їх основних засобів, фондів та матеріальних цінностей, скласти передавальний баланс станом на дату передачі та подати облік переданих основних засобів та матеріальних цінностей районній раді.

4.  Сектору культури і туризму Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області забезпечити передачу вказаного у п. 1 цього рішення позашкільного закладу у сфері культури, його основних засобів, фондів та матеріальних цінностей, скласти передавальний баланс станом на дату передачі та подати облік переданих основних засобів та матеріальних цінностей районній раді.

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Заступник голови  районної  ради                                                          В.СТАХ

Ви тут: Головна документи VII скликання Рішення сесій 7-35 1130 Про передачу прав засновника Тетерівській сільській раді Житомирського району Житомирської області